Dlaczego warto kupić auto z napędem 4×4?

porady Samochody

Auto z napędem na cztery koła zapewnia doskonałą przyczepność w trudnych warunkach drogowych i terenowych, takich jak błoto, śnieg, lód, piasek. Możesz nim jeździć po stromych, nierównych wzgórzach lub skałach. Napęd 4×4 rozkłada obciążenie na wszystkie koła. Dzięki temu gwarantuje bezpieczniejszą i przyjemniejszą jazdę nawet po nierównym i śliskim terenie.

Dlaczego warto wybrać auto z napędem 4×4?

Tak, jak wspomnieliśmy wcześniej, napęd 4×4 zapewnia świetną przyczepność na różnych nawierzchniach. Sprawdzi się doskonale w następujących sytuacjach:

  • gdy potrzebujesz dodatkowego momentu obrotowego/mocy,
  • gdy zjeżdżasz z małą prędkością i jednocześnie ciągniesz duży ładunek,
  • podczas pokonywania stromych wzniesień i spadków,
  • kiedy utkniesz w śniegu, błocie lub piasku.

Poprawia przyczepność w niebezpiecznych sytuacjach, które mogą utrudniać kontrolę nad samochodem. Jeśli lubisz jazdę w terenie, koniecznie zwróć uwagę na auto z napędem 4×4.

Komfortowa i bezpieczna jazda nowym seatem tarraco

Seat Tarraco to doskonały, 7-osobowy suv z napędem 4×4. Pomimo dużych rozmiarów i mocnego zawieszenia ma bardziej sportowy charakter niż jego kuzyn Kodiaq. 18-calowe koła sprawdzą się dobrze w każdych warunkach.

Oferuje wygodne, precyzyjne sterowanie. Dzięki temu sprawdzi się doskonale zarówno podczas jazdy po mieście, jak i po autostradzie. Warto też podkreślić cichą pracę silnika. Słychać go tylko przy większych obrotach. Nowy suv łączy w sobie kluczowe cechy każdego pojazdu z oferty Seata: design, funkcjonalność, sportowy charakter, wygoda, nowoczesne technologie i emocje.

Jakie udogodnienia oferuje seat tarraco?

Oferuje klientom większą elastyczność dzięki siedmiu siedzeniom. Nowy seat tarraco uzupełnią rodzinną ofertę, dołączając do Arona i Ateca. Został zaprojektowany z myślą o kierowcach, którzy szukają wygodnego, ładnego i praktycznego auta. Zapewnia doskonałą równowagę między pewnością siebie, elegancją i sportowym charakterem. Tarraco łączy wysokiej jakości, ergonomicznie zaprojektowaną przestrzeń wewnętrzną z najnowocześniejszymi technologiami informacyjno-rozrywkowymi i łączności. Dzięki temu zapewnia wygodną i bezpieczną jazdę.