Ibiza – kultowy model SEATa

Historia Nowy Seat

SEAT Ibiza to najpopularniejszy samochód z segmentu B. Jest to również najchętniej kupowany pojazd hiszpańskiej marki SEAT. Pierwsze auto z rodziny SEAT Ibiza weszło na rynek w 1984 roku. Przez ponad trzydzieści pięć lat produkcji na drogi wyjechało jedenaście generacji SEATa Ibizy.

Hiszpańska dusza, niemiecka precyzja

Ekonomiczny miejski samochód SEAT Ibiza posiada dwie wersje nadwozia: hatchback lub kombi. Z biegiem lat SEAT stopniowo był przejmowany przez Volkswagen, dlatego w designie i sposobie działania SEATa Ibiza z łatwością można dostrzec cechy charakterystyczne dla popularnego niemieckiego koncernu samochodowego. Warto dodać, że SEAT Ibiza był jednym z pierwszych aut marki SEAT, które wprowadziły zwyczaj nadawania samochodom nazw miejsc związanych z Hiszpanią.

Nowy SEAT Ibiza

Nowy SEAT Ibiza posiada cztery różne wersje wyposażenia: Reference, Style, Full LED, Xcellence. W wersji wyposażenia Reference znajduje się wszystko, co najważniejsze, a więc klimatyzacja manualna Climatic, Media System Colour z 6,5-calowym kolorowym ekranem dotykowym z radiem, czterema głośnikami i Bluetooth, podwójne reflektory halogenowe ze światłami do jazdy dziennej, wielofunkcyjna kierownica ze sterowaniem radiem i telefonem z tworzywa sztucznego oraz system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania. Nowy SEAT Ibiza w wersji Reference to koszt od 50900 zł.

Nowy SEAT Ibiza dla indywidualistów

Jeśli chcesz się wyróżnić na drodze, to postaw na nowy SEAT Ibiza w wersji Full LED z klimatyzacją manualną Climatic, Media System Colour z 6,5-calowym kolorowym ekranem dotykowym z radiem, czterema głośnikami i Bluetooth, pełnym oświetleniem Full LED, podłokietnikiem z przodu, alarmem wolumetrycznym, wielofunkcyjną kierownicą ze sterowaniem radiem i telefonem oraz systemem kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania. Możesz również wybrać SEATa Ibiza w wersji Xcellence z dodatkową opcją Full Link, 15-calowymi felgami aluminiowymi oraz czujnikami parkowania z tyłu.