Gama samochodów SEAT – znajdź model idealny do Twoich potrzeb

Modele Seata

SEAT ma wiele do zaoferowania swoim konsumentom. Modele tego producenta są zróżnicowane. Dzięki temu pasują do każdego kierowcy. Bez względu na to, czy jesteś właścicielem firmy, czy też klientem prywatnym. Sprawdź, który model będzie dla Ciebie najlepszy!

Seat Leon

To od dłuższego czasu najsilniejszy model SEATA. Jest dobrze zbudowany, niedrogi i z dużą ilością technologii. Ma ostre linie i spiczaste lusterka. Oparty jest na tej samej platformie co Audi A3. W 2017 roku otrzymał lekkie odświeżenie. Kierowców zwabia przede wszystkim rozsądnym stosunkiem jakości do ceny.

Seat Arona

To bardzo przyzwoity crossover. Jest wyposażony w dobry system informacyjno-rozrywkowy i technologie. Opiera się na małym hatchbacku Ibiza. Zyskał on nagrodę za najlepszego crossovera podczas prestiżowej nagrody Irish Car of the Years Awards. Wydarzenie to ma na celu wyłonienie najlepszych, nowych samochodów do kupienia na rynku irlandzkim. Co z pewnością jest dla jego producenta jedną z najlepszych rekomendacji o tym modelu.

Seat Ateca

Pod ostro stylizowanym nadwoziem tego modelu znajdują się zasadniczo te same mechanizmy, co w droższym Volkswagenie Tiguan. Model ten ma duży bagażnik i dużo przestrzeni na tylnych siedzeniach. Jest szanowany również za dość niską emisję CO2. Wypada pod tym względem korzystniej niż Kia Sportage, czy też Hyundai Tucson.

Seat Tarraco

O aucie tym można mówić jak o Boaty McBoatface, z tym że w świecie samochodów. I nie dlatego, że jest to 15-tonowy statek badawczy o długości 130 metrów, zaprojektowany do badania Antarktydy. Raczej dlatego, że jest to SUV, który można nazwać flagowym modelem hiszpańskiej marki SEAT.

Seat Alhambra

To kolejny bardzo udany model. Opiera się na Volkswagenie Sharan. Jest produkowany w tej samej fabryce, co pierwszy model. Oferuje jednak lepszą specyfikację i jest znacznie tańszy od poprzednika. Ma również szereg oszczędnych silników.

Seat Ibiza

To samochód, który jest najbardziej znany wśród wszystkich modeli SEATA. Jeśli potrzebujesz przestronnego supermini, rozważ zakup tego samochodu. Przestrzeń, technologia, cena — to główne plusy tego modelu. Jego projekt, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, nawiązuje do najnowszych kanciastych i ostrych krawędzi.