Zima droga

Autoryzowany dealer seat – poznaj nasze sukcesy!

Modele Seata Seat

Seat ma najlepszą sieć dealerską w Polsce

 

Seat z najlepszą siecią dealerską w Polsce! Tygodnik „Auto Świat” wraz z agencją badawczą Kantar organizował Wielki Test Salonów, w którym Seat został zwyciężył. Test miał na celu weryfikację aż 359 salonów, które reprezentowały 22 firmy samochodowe. Punkty dealerskie przeszły szczegółową ocenę polegającą na skrupulatnym badaniu w wielu kategoriach. Weryfikację rozpoczynano od kontaktu z klientem, aż do finalizacji umowy kupna sprzedaży samochodu. Autoryzowany dealer seata zajął pierwsze miejsce wśród tak licznej konkurencji. 

 

Jakość obsługi i dbałość o klientów są dla nas priorytetem

 

Priorytetowym celem dla audytorów było sprawdzenie jakości obsługi klienta. Ponadto sprawdzono także możliwość najłatwiejszego i najszybszego umówienia się na jazdę próbną. Wielki Test potwierdził, że autoryzowany dealer seat może pochwalić się najlepszą obsługą klienta. Każdy klient zostanie obsłużony zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami. Profesjonalny zespół doradców zadba o wybór najlepszego auta i rozwieje wszelkie wątpliwości. Doradcy są do Państwa dyspozycji na każdym etapie spotkania. Wysoki poziom obsługi został doceniony przez profesjonalistów. 

Full Service Leasing

 

W trosce o komfort naszych klientów przy zakupie auta seta w leasing oferujemy program Full Service Leasing. Zdajemy sobie sprawę, że codzienne obowiązki i napięty grafik utrudniają znalezienie czasu na naprawę awarii czy inny wypadek losowy. Dlatego też, zespół ekspertów jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Full Service Leasing seat w ramach współpracy proponuje wsparcie w wyniku niespodziewanych awarii na drodze. Program obejmuje wszystkie niezbędne naprawy w sieci serwisowej koncernu Volkswagen. Zarządzamy szkodami. W przypadku powstania szkody Full Service Leasing przejmuje wszystkie formalności podczas płatności za likwidację szkody. Otrzymujesz ubezpieczenie. Ponadto zapewniamy wymianę, zakup, wyważanie i przechowywanie opon. W sytuacjach losowych  udostępniamy samochód  zastępczy.