Dodatki, które uprzyjemnią nam podróżowanie samochodem w zimie

Samochód Seat

Jedną z najmniej przyjemnych rzeczy w zimowe poranki jest wejście do niegarażowanego samochodu. Panuje w nim temperatura zbliżona do tej na zewnątrz i niejednokrotnie trzeba poczekać kilka dobrych minut żeby auto się zagrzało. Jeśli pracujemy w niedużej odlegości od domu, możemy być już w połowie trasy, kiedy temperatura w samochodzie zrobi się znośna. Na szczęście Seat dba o to, aby komfort podróży autem także zimą był jak najwyższy.

 

Podgrzewane fotele

Podgrzewane fotele jeszcze do niedawna kojarzone były z luksusem. Na szczęście teraz jest to rozwiązanie, które pojawia się coraz częściej w samochodach rodzinnych. Najczęściej jest to opcja dostępna tylko dla kierowcy i pasażera z bocznego siedzenia. Podgrzewanie z reguły dostępne jest na jednym delikatnym poziomie, dzięki któremu ciało ogrzewane jest regularnym ciepłem. Każdy, kto miał okazję przetestować to rozwiązanie, przyznaje, że komfort jazdy zimą jest nieporównanie większy niż w przypadku samochodów bez tego systemu. Odwiedzając salon Seata, można się przekonać na własnej skórze jak to działa.


A może jeszcze podgrzewana kierownica?

Dodatkiem, który zarezerwowany jest dla wyższych wersji samochodów marki Seat, jest podgrzewana kierownica. Jest to system, dzięki któremu nawet największy mróz jest znośny, ponieważ delikatne podgrzewanie kierownicy sprawia, że dłonie natychmiast się ogrzewają i pewniej się jej trzymają. Salon Seat, który odwiedzimy, z pewnością będzie miał na wyposażeniu samochód z takim systemem i będzie mógł go nas zaprezentować.

 

Dodatki, dzięki którym jazda samochodem zimą jest przyjemniejsza i zdecydowanie cieplejsza to jeden z najczęściej wybieranych dodatków w polskich salonach Seata. Istnieje możliwość skonfigurowania tych dodatków w zaciszu własnego domu, w internetowym konfiguratorze. Jeśli nie jesteśmy pewni tego, jak coś działa i jakie daje możliwości, warto odwiedzić Seat salon i skonsultować się z dealerem.