Car detailing – twoje auto jak nowe!

Pielęgnacja auta

Car detailing to proces, w ramach którego poszczególne, nawet te najdrobniejsze elementy, z których samochód jest zbudowany poddawane są procesom oczyszczania, renowacji oraz konserwacji. Efektem ma być powrót pojazdu do stanu fabrycznego, a nawet jego przewyższenie, a następnie – utrzymanie go jak najdłużej w takiej formie dzięki starannemu zabezpieczeniu, np. ceramiczną powłoką ochronną nakładaną na pokryty wcześniej warstwą wosku lakier karoserii.

ASO SEAT – tu zadbasz o swój samochód!

Jeśli chcemy podnieść walory użytkowe i wizualne naszego auta, warto skorzystać z rozmaitych usług oferowanych przez ASO SEAT. Aby dowiedzieć się, jakie dokładnie usługi są dostępne, warto umówić się na wizytę w salonie – można to zrobić zarówno drogą telefoniczną, jak i używając formularza online. Na stronie internetowej SEAT można również sprawdzić, jakie możliwości upgrade’owania auta dostępne są dla poszczególnych modeli. W przypadku marki SEAT mowa o takich opcjonalnych udogodnieniach, jak 9-calowe aluminiowe felgi i progi drzwi, elektrycznie otwierany dach panoramiczny, chromowane pedały, wysokiej rozdzielczości ekran cyfrowy, wiele nastrojowych barw wnętrza do wyboru, a także najwyższej jakości materiały obiciowe, w tym skóra.

Konfigurator udogodnień SEAT

Bardzo ciekawym i wyjątkowo użytecznym narzędziem jest również dostępny online konfigurator, który pozwala zbudować – na początku jedynie wirtualny, ale później już rzeczywisty – samochód SEAT naszych marzeń, dobierając poszczególne elementy i właściwości. Co ciekawe, od razu wiadomo też, ile każdy poszczególny dodatkowy element kosztuje, co pozwala nam podjąć świadomą decyzję. Oczywiście wszelkie wątpliwości możemy skonsultować z jednym z profesjonalnych doradców, pracujących w każdym z salonów SEAT.

SEAT – dodatkowe funkcje i akcesoria

Do takich dodatkowych funkcji, akcesoriów i udogodnień, na które możemy zdecydować się w ASO SEAT należą np. przednie światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów, pakiet zimowy, obejmujący np. podgrzewanie przednich foteli, lusterek bocznych oraz płynu w spryskiwaczach, system rozpoznawania zmęczenia, czujniki parkowania z tyłu z optycznym systemem parkowania, asystent świateł drogowych i asystent pasa ruchu, system kontroli odstępu Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania czy też system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY.