Paleta silników benzynowych Seat-a

Paleta silników benzynowych Seat-a Salon Seat Seat Seat - dobry wybór Silniki TSI

Silniki, jakie stosowane są w różnych modelach Seata, oferują niezwykłe osiągi, a także przede wszystkim stabilną i płynną jazdę. Silniki te słyną głównie z tego, że zapewniają mocną i niezawodną jazdę dzięki bezpośredniemu wtryskowi i turbodoładowaniu w silnikach TSI. 

Silniki benzynowe, jakie oferuje Seat

Seat oferuje klientom dokładnie 2 typy samochodów benzynowych. Są to TSI oraz ECOMOTIVE. Proponuje również wersję hybrydową łączącą benzynę ze sprężonym gazem ziemnym. 

Silniki TSI mają wiele zalet, a zaliczyć do nich można przede wszystkim to, że są kompaktowe, mają całkiem dużą moc i zużywają znacznie mniej paliwa. Należy podkreślić, że dzięki temu wyprzedzanie jest zdecydowanie bezpieczniejsze, a co za tym idzie, można płynnie i bez najmniejszych utrudnień przyspieszać jadąc pod górę. Producent dodając turbosprężarkę i sprężarkę do silnika z wtryskiem paliwa, stworzył silnik, który wyróżnia się niskim zużyciem paliwa i emisji spalin, a także jednocześnie znacznie większą mocą. 

 

Które modele marki Seat posiadają silniki benzynowe?

Lista modeli posiadających silniki benzynowe jest całkiem długa. Zaliczyć do nich należy następujące: Seat Ateca (1.0 EcoTSI o mocy 85 kW, 115 KM oraz 1.5 EcoTSI o mocy 110 kW, 150 KM), Seat Alhambra (1.4 o mocy 110 kW, 150 KM), Seat Ibiza (1.0 EcoTSI o mocy 70 kW, 95 KM oraz 1.0 EcoTSI o mocy 85 kW, 115 KM), a także Seat Arona (1.0 EcoTSI o mocy 70 kW, 95 KM oraz 1.0 EcoTSI o mocy 85 kW, 115 KM, a także 1.5 EcoTSI o mocy 110 kW, 150 KM).

 

Seat – duży wybór aut z silnikami benzynowymi 

Jak widać powyżej, wybór aut z silnikami benzynowymi jest całkiem duży. Każdy może bez problemu wśród nich znaleźć idealny dla siebie. Warto w tym celu wybrać się do serwisu Seata, w którym doradca opowie o każdym z najciekawszych w ofercie modeli i pomoże w podjęciu korzystnej decyzji. Wybór faktycznie może być trudny, tym bardziej, jeżeli kupujący za bardzo nawet sam nie wie, czego konkretnie oczekuje. Na szczęście z pomocą fachowców jest jak najbardziej realny.