Śladami pana Samochodzika – Frombork

Atrakcje i festiwale

Warmia i Mazury pełne są wspaniałych miasteczek, w których można zakochać się już od pierwszego wejrzenia. Jednym z nich jest bez wątpienia Frombork. Urokliwa miejscowość znana z historii Pana Samochodzika oraz obecności tutaj wielkiego Polaka – Mikołaja Kopernika. Czym może zachwycić nas Frombork?

Autoryzowany serwis Seat Frombork

Frombork nazywany jest przez wielu Klejnotem Warmii. Inni nazywają go Grodem Kopernika, ponieważ właśnie tutaj ten wielki polski astronom spędził ponad 30 lat swojego życia. Jest to ogromny powód do domu dla mieszkańców Fromborka, ponieważ jako jedyni mogą powiedzieć, że w ich mieście ktoś „poruszył Ziemię, wstrzymał Słońce i niebiosa”.

To właśnie we Fromborku Mikołaj Kopernik napisał swoje dzieło „De Revolutionibus”. Było to prawie pięć wieków temu i mimo że od tego czasu minęło wiele stuleci, to miasteczko dalej zachwyca swoją architekturą i klimatem.

Co oferuje ASO Seat?

Dotrzeć do Fromborka można na kilka sposobów. Jednym z nich jest wybór samochodu marki Seat, który doskonale sprawdzi się w tutejszych rejonach. Zanim jednak wyruszymy w podróż, warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie. Te zagwarantuje ASO Seat. Czym jest?

Serwis Seat ASO wykonuje szereg usług serwisowych, takich jak: okresowa obsługa techniczna pojazdu, naprawy gwarancyjne oraz mechanika pogwarancyjna. Wykwalifikowani pracownicy gwarantują jakość, a marka dostarczenie oryginalnych elementów. 

Autoryzowany serwis Seat

Korzystanie z usług autoryzowanego serwisu to gwarancja otrzymania wysokiej jakości części, a także najwyższego standardu obsługi klienta. Powinien z niego skorzystać każdy klient, któremu na sercu leży dobro jego samochodu. W gronie zaufanych mechaników jest bardzo wiele warsztatów na terenie całego kraju, dzięki czemu dostęp do usługi można uzyskać będąc na weekendowym wyjeździe w górach, a także podczas dłuższych wakacji na Mazurach. Przez cały ten czas nie trzeba się martwić o sprawność swojego pojazdu – o wszystko zadbają specjaliści z ASO.