Zima droga

Duża rodzina? Oto samochód dla was

Seat

Samochody rodzinne to najczęściej samochody 2+2 a niekiedy 2+3. Kłopot pojawia się w sytuacji, kiedy ta druga cyfra jest wyższa od trójki, a do tego dołącza pies. Większość rodzinnych z nazwy samochodów nie uwzględnia takiej opcji. Na szczęście Seat ma w swojej ofercie vana Alhamra, który pomieści wszystkich i wszystko.

 

Rodzinne wakacje – tylko z nowym Seatem Alhambra

Rodzice zapytani o najważniejszą rzecz w przypadku rodzinnego samochodu nie odpowiedzą od razu, że odpowiednia ilość miejsca. Na pierwszym miejscu postawią bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo rodziny jest najważniejsze. Nowy Seat Alhambra został wyposażony we wszystkie niezbędne czujniki i systemy wspomagania kierowcy, które pozwalają na bezpieczne i spokojne prowadzenie samochodu przez długi czas. Nawet wybierając się w długą podróż na koniec Europy kierowca i pasażerowie mają poczucie bezpieczeństwa i pewność, że kierowca jest wspomagany różnymi systemami dbającymi o komfort prowadzenia, takimi jak tempomat, czy informowanie o zmęczeniu kierowcy.


Przestrzeń i duża ilość miejsca

Van Seat Alhambra to samochód dla siedmiu osób. Oznacza to, że siedem osób może swobodnie i wygodnie podróżować tym samochodem. Każde z siedzeń ma osobny pas, miejsce na nogi, zagłówek. Ponadto duży bagażnik sprawia, że bez problemu można spakować tam walizki na tygodniowe ferie, czy zabrać psa z legowiskiem, karmą i miską. Odpowiednia ilość miejsca jest bardzo ważna w przypadku tak dużej rodziny, ponieważ często mniejsze auta mają co prawda dodatkowe miejsca ale są to miejsca niewygodne i niepełnowymiarowe. Nowy Seat Alhambra jest w tej kwestii zupełnie inny i w pełni spełnia warunki dużego i wygodnego auta dla dużej rodziny.

Dlaczego van?

Wiele osób może się zastanawiać, czy naprawdę potrzebuje vana. Otóż posiadanie dużej rodziny to bardzo często także duże zakupy, pomoc w przeprowadzce, zmiany mebli. Duże auto, które swobodnie pomieści zarówno torby z zakupami, nowe meble i walizki to skarb, który docenią wyłącznie osoby, które zmagały się kiedykolwiek z transportem takich rzeczy w zwykłym sedanie.