Autoryzowane salony Seat – sposób na dobre zakupy z gwarancją solidności

Salony Seata

Magazyn motoryzacyjny „Auto Świat” od szesnastu lat jest organizatorem największego na rynku polskim badania, które sprawdza działanie salonów dealerskich. Test ten cieszy się wielkim zainteresowaniem koncernów motoryzacyjnych i importerów aut, autoryzowanych dealerów oraz czytelników poczytnego pisma, dla których stał się on czynnikiem opiniotwórczym.

W teście biorą udział autoryzowane salony wszystkich marek samochodów dostępnych w Polsce. W maju i czerwcu 2019r. do polskich salonów samochodowych trafili anonimowi klienci – testerzy i przeprowadzili szczegółowe badania. Ocenie wydawanej przez tajemniczych klientów, którzy pojawiają się w salonach z zamiarem zakupu auta podlegają trzy główne kategorie:

 • organizacja salonu,
 • obsługa klienta,
 • jazda testowa.

W tegorocznym badaniu wzięło udział 359 autoryzowanych dealerów reprezentujących 22 marki samochodowe. Czarnym koniem zawodów w kategorii marek popularnych okazała się marka Seat. Autoryzowane salony Seata zdobyły laur zwycięstwa Wielkiego Testu Salonów 2019 ze 100% wynikiem.

Autoryzowani dealerzy Seata są do Twojej dyspozycji przez cały rok.

Jeśli masz zamiar kupić dobre auto i być obsłużonym zgodnie ze światowymi standardami sprzedażowymi, jeśli chcesz być otoczony opieką posprzedażową na najwyższym poziomie – zapraszamy do najbliższego salonu marki Seat. Pełna lista dostępnych w Polsce autoryzowanych salonów dealerskich publikowana jest na stronie internetowej.

Intuicyjnie zaprojektowana strona internetowa

Za pośrednictwem strony internetowej https://www.seat.pl/ łatwo wstępnie poznać wymarzone auto i spokojnie rozważyć jego zakup. Dzięki stronie możesz:

 • Umówić się na spotkanie z dealerem w wybranym autoryzowanym salonie oraz uzgodnić termin jazdy próbnej.
 • Zapoznać się dokładnie ze wszystkimi dostępnymi na rynku modelami Seata oraz wariantami, podlegającymi spersonalizowanej konfiguracji.
 • Dowiedzieć się wszystkiego na temat samochodów dostępnych „od ręki” w autoryzowanych salonach Seata w całej Polsce.
 • Sprawdzić wszystkie istniejące na daną chwilę promocje i okazje specjalne marki Seat.
 • Skonfigurować dobrany idealnie do Twoich oczekiwań, potrzeb i możliwości wariant modelu samochodu.
 • Dowiedzieć się wszystkiego o możliwościach finansowania zakupu nowego auta i jego formach proponowanych przez Seat (leasing, kredyt i konfigurator finansowy).
 • Możesz dowiedzieć się jak kupić w salonie auto używane lub jak pozostawić tu swoje stare auto w rozliczeniu za nowy model Seata.
 • Sprawdzić wszystkie dostępne pakiety gwarancyjne dostępnych modeli i program SEAT CARE.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę Seata, wybierz swój autoryzowany salon i umów się z dealerem.