Zima - samochód

Promocyjny program odkupu auta w autoryzowanych salonach Seata

Salony Seata

Posiadanie samochodu w obecnych czasach nie jest niczym szczególnym. Tempo życia, które obecnie prowadzimy często wymusza na nas posiadanie własnego środka lokomocji. Własne auto znacznie ułatwia nam codzienne obowiązki i pozwala na realizowanie marzeń o podróżach. Codzienne dojeżdżanie do pracy, robienie zakupów w centrach handlowych, które usytuowane są najczęściej na obrzeżach miasta, czy rodzinne wyjazdy na wakacje są na pewno łatwiejsze, kiedy korzysta się z niezależnego od rozkładu jazdy środka transportu. Niestety zasobność portfela polskiej rodziny najczęściej nie wystarcza na zakup nowego auta z salonu. Często decydujemy o zakupie dużo tańszego auta używanego. Nie zawsze jednak nabycie samochodu z drugiej ręki jest pomysłem trafionym, bo nie mamy wiarygodnych informacji o stanie faktycznym pojazdu.

Autoryzowane salony Seata proponują wiarygodne rozwiązania na każdą kieszeń

Dla tych, którzy nie dysponują sporą gotówką, sytuacja nie pozwala im na wzięcie większego kredytu lub z innych względów nie mają możliwości zakupu nowego auta, Seat stworzył program Das WeltAuto. Jest to system odkupu i sprzedaży samochodów używanych zlokalizowany przy autoryzowanych salonach dealerskich Seata.

Program Das WeltAuto w autoryzowanych salonach marki – jak to działa?

Jeśli zatem potrzebujesz pewnego samochodu, sprawdzonego dokładnie pod względem jego historii i przebiegu oraz w doskonałym stanie technicznym warto pokusić się o wizytę w autoryzowanym salonie Seata i uważne śledzenie ogłoszeń motoryzacyjnych dostępnych na stronach sieci autoryzowanych dealerów. Wszystkie auta trafiające do programu Das WeltAuto są skrupulatnie sprawdzane przez serwis, a dopiero potem trafiają do sprzedaży. Autoryzowani dealerzy Seata polecają mniej zasobnym klientom taki sprawdzony sposób na własne auto, które spełnia oczekiwania i daje przy zakupie gwarancję niezawodności. Wybranym, najwyższej jakości autom używanym objętym programem przyznawane są gwarancje i certyfikaty Das WeltAuto. Zakup auta w takim systemie daje też dodatkowe profity w postaci korzystnego finansowania i możliwości pozostawienia dotychczasowego samochodu w ramach rozliczenia.

Dodatkowy rabat za zakupy w autoryzowanych salonach Seata

Promocyjny zakup auta używanego u autoryzowanego dealera wiąże się również z kolejną miłą niespodzianką. Przy skorzystaniu z finansowania w VW Banku na zakup wymarzonego Seata salony przyznają dodatkowy rabat w wysokości nawet do 3000 złotych.

Nie ma na co czekać – znajdź swoje wymarzone auto i skorzystaj z promocyjnego programu odkupu Seata na miarę swoich oczekiwań.