Auto dla dużej rodziny, nowy Seat Alhambra

Rodzinne auto SUV

Duża rodzina potrzebuje przestrzeni, której pod dostatkiem może znaleźć we wnętrzu nowego Seata Alhambry. To przestronny Van, w którym naprawdę komfortowo możne podróżować pięć, a nawet siedem osób. Kombinacja przestronnego wnętrza oraz oszczędnych i dynamiczny silników to idealna propozycja dla dużej rodziny.

Seat Alhambra, swoboda wynikająca z przestrzeni

Klasyczny VAN Seata to idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują podróżowanie w naprawdę komfortowych warunkach. Pasażerowie na przednich, jak i tylnych fotelach raczej nie będą narzekać na dyskomfort wynikający z braku przestrzeni na nogi lub nad głową. Tm bardziej, że Seat Alhambra oferuje wiele możliwości indywidualnego kształtowania wnętrza. Jedną z bardziej użytecznych jest funkcja przesuwania tylnych foteli, w ten sposób adekwatnie do potrzeb można powiększać przestrzeń dla pasażerów tylnego rzędu siedzeń kosztem pojemności i tak ogromnego bagażnika lub odwrotnie.

Bezpieczeństwo i wygoda

Dużą zaletą dla rodzin z mniejszymi dziećmi jest bardzo wygodny dostęp do tylnego rzędu siedzeń. Rodzice, którzy kilka razy dziennie zapinają pociechy w bezpiecznych i wygodnych fotelikach, z pewnością docenią wyższe usytuowanie siedziska, zbliżone do tego, z jakim mamy do czynienia w Suv-ach. Ponadto, warte wspomnienia wydają się także duże przesuwane tylne drzwi, które nie blokują dostępu do wnętrza nawet na ciasnych miejscach postojowych na współczesnych parkingach miejskich. W ten sposób zyskujemy idealny dostęp do fotelików i do minimum ograniczamy codzienną ekwilibrystykę związaną z sadzaniem najmłodszych pasażerów.

Wszystko, czego trzeba w trasie

Seat Alhambra i akcesoria do organizacji przestrzeni w jego wnętrzu zostały zaprojektowane z myślą o dynamicznym życiu w rodzinie. To oczywiste, że w takich warunkach prędzej czy później mogą wystąpić przejściowe problemy z utrzymaniem porządku. Mając to na uwadze, Seat pomyślał o tym, jak okiełznać bałagan jeszcze zanim się pojawi. W tym celu na liście wyposażenia dodatkowego dostępnych jest szereg opcji, które pomogą odpowiednio zaaranżować przestrzeń bagażową lub doposażyć auto w wygodne dodatkowe schowki i uchwyty nie tylko na napoje.