Auto czyste i uporządkowane – komfort i bezpieczeństwo jazdy

Pielęgnacja auta

Czyste, zadbane auto to nie tylko nasza najlepsza wizytówka, ale także źródło wielkiego komfortu – zarówno jako kierowców, jak i pasażerów. Dotyczy to oczywiście nie tylko karoserii i zewnętrznej strony szyb, ale i wnętrza samochodu.

Niestety, zdarza się, że wozimy tam wszystko, na każdą możliwą okoliczność i na dowolną porę roku – kocyki, bluzy, marynarki, pełne wyposażenie na piknik, zabawki dziecięce, buty na zmianę, butelki z niedopitymi napojami, a także morze śmieci, wśród których najważniejsze miejsce często zajmują opakowania po kupowanych po drodze fast-foodach.

Bałagan w aucie realnym zagrożeniem

Niestety, zagracone wnętrze auta to nie tylko mniejszy komfort jazdy, ale również znaczny spadek poziomu bezpieczeństwa. Po pierwsze przedmioty, które nie są odpowiednio zabezpieczone, w czasie ewentualnego wypadku mogą stać się śmiertelnym zagrożeniem, wielokrotnie zwiększając swoją masę; jeśli zostaniemy uderzeni w głowę np. taką rozpędzoną butelką z wodą, konsekwencje z pewnością będą opłakane. Warto też pamiętać o tym, że wiele przewożonych rzeczy zbiera wilgoć, co w sezonie zimowym przyczynia się do powstawania trudnej do usunięcia cienkiej warstewki lodu na wewnętrznej stronie szyby.

SEAT Alhambra – zapanuj nad chaosem

Osoby, które lubią proste, a równocześnie skuteczne sposoby walki z chaosem we wnętrzu auta często decydują się na nowy SEAT Alhambra. W zapanowaniu nad bałaganem pomagają tu bezpieczne rozwiązania transportowe, idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. SEAT Alhambra to np. możliwość podziału bagażnika na strefy o optymalnej wielkości i funkcjonalności; do dyspozycji jest też wyjmowana roleta bagażnika.

Nowy SEAT Alhambra – jeszcze więcej możliwości

Nowy SEAT Alhambra to również wiele innych funkcji sprytnego przechowywania. Zamykany, podświetlany i chłodzony schowek w konsoli centralnej, składany fotel pasażera z funkcją stolika, przesuwany podłokietnik ze schowkiem umieszczony między przednimi fotelami, a także dopasowany do różnego rodzaju przyczep hak holowniczy z miejscami na rowery to tylko niektóre rozwiązania związane z bezpiecznym przechowywaniem, jakimi szczyci się SEAT Alhambra.