Zwiedzanie w komfortowych warunkach? Wybierz SEATa Tarraco i odwiedź ruiny zamku Chojnik

Zwiedzanie

Jeśli jesteś miłośnikiem wypraw krajoznawczych i lubisz zwiedzać pozostałości dawnych zamków, idealnym miejscem do tego jest Dolny Śląsk. A jeśli na taką wyprawę wybierzesz nowy SEAT Tarraco, będzie to podróż idealna.

Zamek Chojnik, czyli jedna z najbardziej znanych atrakcji Dolnego Śląska. Wybierz się tam SEATem Tarraco

Nie ma drugiego takiego rejonu w Polsce, który obfitowałby w tak wiele dawnych zamków, jak Dolny Śląsk. A jedną z jego perełek są ruiny zamku Chojnik, które znajdują się na południe od Jeleniej Góry. Został on zbudowany w XIV wieku przez księcia Bolka II i miał być jednym z kilku elementów fortyfikacji jego księstwa. Później właścicielem obiektu został ród Schaffgotschów, który rozbudował zamek. Jednak w XVII wieku doszło do wielkiego pożaru, po którym zamek do dziś nie został odbudowany. Jest on jednak dostępny do zwiedzania.

SEAT Tarraco – świetny do jazdy po mieście i w dalekie podróże

Jest duży (zmieści się w nim siedem osób), ma niezwykle pojemny bagażnik, napęd na cztery koła i wyposażono go w nowoczesną technologię – to właśnie nowy SEAT Tarraco. To samochód, który doskonale sprawdzi się zarówno w trakcie jazdy w mieście, jak i podczas dalekich podróżny. SEAT Tarraco został wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które ułatwią nam jazdę i sprawią, że będzie ona jeszcze bardziej komfortowa. Samochód posiada m.in. wirtualny kokpit, w którym jest  system rozpoznawania znaków drogowych, kontroli odstępu Front Assist czy asystent pasa ruchu.

Idealna wyprawa? Dolny Śląsk z nowym SEATem Tarraco

Osoby, które cenią sobie komfort podróży nie będą miały wątpliwości, że SEAT Tarraco jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy wybrać się na Dolny Śląsk. Dzięki temu w komfortowych warunkach będziemy mogli skupić się na podziwianiu niezwykłych krajobrazów i zwiedzaniu bajkowych zabytków. A nowy SEAT Tarraco zapewni nam bezpieczeństwo w podróży i sprawi, że nie odczujemy trudów jazdy.