SEAT eXS: definicja mobilności w mieście

Ciekawostki

Od kilku lat ogromnym trendem, który usprawnia poruszanie się w terenach miejskich, a także jest rozwiązaniem proekologicznym dla samochodów w centrum miasta czy komunikacji miejskiej, są hulajnogi elektryczne.

Miejskie, do wypożyczenia przez aplikacje, warto zastąpić swoimi własnymi, jak chociażby tą marki Seat.

Wskocz, włącz i ruszaj przed siebie

SEAT eXS to 100% napędzana elektrycznie hulajnoga, oparta na technologii Segway – jednoosobowych pojazdów z wbudowanym akumulatorem oraz multimedialnym interfejsem.  Dzięki korzystaniu z hulajnogi, będziesz mógł w szybszy sposób odbyć podróż po mieście i poznać go z innej perspektywy, a przede wszystkim – zadbasz o ekologię, wolność od spalin i zgodę ze środowiskiem. To alternatywa dla każdej osoby w ruchu, gdyż można ją złożyć i zabrać ze sobą na biznesowe spotkanie.

Komfort i bezpieczeństwo podróży w jednym

Hulajnogą możesz jechać wszędzie, przez ulicę, chodnik, ścieżkę rowerową, jednak w przypadku zatłoczonych miejsc, co jest szczególnie częste w centrum miast, staraj się podróżować bocznymi ścieżkami lub zejść ze swojej SEAT eXS. Tłum ludzi i hulajnoga, która szybko zmierza do celu to zagrożenie, którego chcemy unikać. Innym zabezpieczeniem jest odpowiednie oświetlenie LED, tylne i przednie, które pozwolą widzieć oraz być widocznym. Hamowanie regulują mechaniczne i elektryczne hamulce, dzięki nim unikniemy efektu przewrotu do przodu, w czasie gwałtownego hamowania.

Technologia w jednym urządzeniu – smartfon i SEAT.

Hulajnoga oferuje kilka trybów jazdy do wyboru, sportowy, normalny i eco, które różnią się prędkością podróży, co przekłada się na zanieczyszczenie oraz czas użytkowania. Wystarczy dwukrotnie nacisnąć przycisk włącznika, aby zmienić tryb jazdy. Ponadto, istnieje możliwość bezpośredniego zarządzania hulajnogą z naszego smartfonu za pomocą aplikacji Ninebot-Segway, aby dowiedzieć się więcej o jej stanie, potrzebach ładowania czy konserwacji, a przede wszystkim – mieć dostęp do podglądu lokalizacji użytkownika.