Odwiedź niezwykłą kopalnię uranu Liczyrzepa. W salonie SEATa znajdziesz idealne auto na podróż

Zwiedzanie

Zastanawiasz się, jaki samochód będzie dobrym wyborem na podróże? Lubisz zwiedzać i chciałbyś się wybrać np. w Karkonosze?

Jeśli tak, salon SEATa powinien być pierwszym kierunkiem, w którym się udasz. Tam na pewno znajdziesz samochód dopasowany do Twoich potrzeb, który zagwarantuje Ci przyjemną podróż.

Autem z salonu SEATa do… kopalni uranu

Chociaż wielu osobom Karkonosze kojarzą się przede wszystkim ze ścieżkami trekkingowymi, przełęczami czy wzniesieniami, na Dolnym Śląsku można też natknąć się na niezwykły obiekt, jakim jest kopalnia uranu Liczyrzepa. Położona niedaleko granicy polsko-czeskiej jest miejscem, do  które co roku przyciąga wielu turystów. Jednak dla jeszcze większej liczby Polaków, jest ona całkowicie nieznana. Tymczasem powstała ona w połowie XIX wieku i pierwotnie wydobywano w niej fluoryt. Chociaż rudy uranu odkryto w niej jeszcze w XIX wieku, ich wydobycie rozpoczęło się dopiero w połowie XX wieku. Niedługo potem kopalnia została zlikwidowano, zaś w 2000 roku otwarto tam podziemną trasę turystyczną o długości ok. 1200 metrów.

Salon SEAT, czyli gdzie znajdziemy dobry samochód

Podróż w Karkonosze może być fantastyczną przygodą. Wiele jednak zależy też od wybranego przez nas samochodu. Salon SEAT jest miejscem, w którym powinniśmy bez problemu wybrać najlepszy dla nas model. Zastanówmy się, jakiego konkretnie potrzebujemy samochodu i na czym najbardziej nam zależy, a w razie potrzeby spytajmy się o radę specjalistów w salonie SEATa.

Zadbaj o auto przed podróżą i sprawdź je w salonie SEATa

Przed podróżą w Karkonosze zadbajmy też o to, by nasze auto było sprawne. Dlatego też warto odwiedzić serwis oraz salon SEATa, by specjaliści sprawdzili czy stan samochodu zapewni nam bezpieczną podróż. A w razie jakichkolwiek usterek, serwis, który zazwyczaj jest przy salon SEATa będzie miejscem, w którym je naprawimy. Dzięki temu będziemy mieli gwarancję bezpieczeństwa i spokojnie udamy się w trasę.