Zalety Seata Alhambry

Wyposażenie aut

Duże, wygodne auto to w ostatnich czasach podstawa. Przede wszystkim dlatego, że przyzwyczailiśmy się do jeżdżenia samochodami, dużo rzadziej wybieramy inny środek transportu.

Autobusy miejskie straciły nieco swoją popularność, podobnie jak autokary wycieczkowe. Wolimy wsiąść w samochód i ruszyć przed siebie. Trudno się temu dziwić skoro tak wiele modeli Seata oferuje nam przestronne wnętrza i sporą pojemność bagażnika, nie mówiąc już o wielu funkcjach dodatkowych auta. Jaki jest natomiast nowy Seat Alhambra? Dlaczego tak wiele osób decyduje się na tego VANa?

Wersja dla całej rodziny

Co istotne, Seat Alhambra dostępny jest w wersji 5 –osobowej oraz 7-osobowej. Jest to naprawdę pojemny samochód. Bez problemu zatem spakujemy na tygodniowe wakacje całą rodzinę. Kolejną zaletą samochodu jest fakt, że można w nim przewozić bardzo dużo bagażu, Seat Alhambra ma naprawdę pojemny bagażnik, w który zmieścimy i walizki i wózek dziecięcy. Warto zatem skorzystać z wersji 7-osowobej Seata.

Trzy wersje Seata Alhambry

Co istotne, kolejną zaletą Seata Alhambry jest to, że możemy go zakupić w trzech wersjach od najtańszej do nieco droższej, z dodatkowymi funkcjami. Warto jednak wiedzieć, że nawet wersja podstawowa ma bardzo wiele ciekawych funkcjonalności, które znacząco podwyższają komfort użytkowania samochodu. Dlatego bez problemu możemy zakupić wersję rodzinną Seata. Co ciekawe, wersja sportowa samochodu, jest wyposażona w felgi 18-calowe, jest to zatem świetna gratka dla osób, kochających design i szybką jazdę.

Moc silnika

Ponadto, Seat ten ma moc silnika od 90 do 220 KM, jest to zatem dosyć szybkie auto, bardzo dobrze radzące sobie na wielu drogach. W wersji z mocniejszym silnikiem możemy pokonywać trasy trudniejsze i bardziej wymagające, wszystko zależy od naszych preferencji. Więcej na temat nowego Seata Alhambry można poczytać na stronie producenta: https://www.seat.pl/, gdzie dowiemy się o wszystkich zaletach i zdobędziemy podstawowe wiadomości o funkcjonalności tego samochodu.