Z seatem wyruszysz na najdalszą wyprawę!

Bagażniki i podróże

Seat zawsze dopasuje się do twoich oczekiwań. Nieważne, czy potrzebujesz bagażnika tylko do przewożenia zakupów, czy zamierzasz ruszyć na wyprawę. Odwiedź salon seata i sprawdź, co ma do zaoferowania.

Nigdy nie zabraknie ci miejsca

Seat posiada ogromne możliwości związane z przewożeniem bagażu. To auto przełamuje ograniczenia i zapewnia komfort podróży. Doskonale wyprofilowana, duża przestrzeń bagażnika ochroni wszystko, co zamierzasz przewieźć. Dodatkowe schowki, siatki, elastyczne taśmy i półki sprawią, że bez trudu zachowasz porządek.

To jednak nie wszystko. Seat doskonale wie, że w każdą podróż trzeba zabrać więcej bagaży. Już nie musisz martwić się o przestrzeń. W każdej chwili możesz powiększyć przestrzeń bagażową. Salon seat oferuje dodatkowe akcesoria.

Powiększ możliwości swojego auta!

Przygoda wzywa? Na to czeka twój seat. Salon pomoże ci zaopatrzyć się w akcesoria, które umożliwią zabranie wszystkiego. Podróż stanie się wygodna i bezpieczna. Dodatkowe bagażniki można dołączyć do oryginalnych relingów dachowych:

– bagażnik na rowery

Jest to aerodynamiczna rama ze wspornikiem na koła. Mocowanie jest proste, a gałka z ogranicznikiem zabezpiecza go podczas jazdy. Można też zamocować rower na haku holowniczym. Bagażnik nakłada się na stalową kulę i służy do przewożenia nawet 3 rowerów.

– bagażnik na narty

Jest to aluminiowy, trwały bagażnik. W bagażniku dachowym można umieścić do 4 par nart albo 2 desek snowboardowych. Dostępny jest też bagażnik rozsuwany, który ułatwi załadunek i rozładunek. Można w nim umieścić do 5 par nart lub 2 desek. Drugim rozwiązaniem jest bagażnik na narty montowany na haku holowniczym.

– bagażnik na deskę surfingową

Posiada 4 wsporniki z tworzywa sztucznego, dostosowuje się do kształtu deski. Można przewozić 1 lub 2 deski z masztami. Montuje się go na belkach nośnych.

– boksy dachowe

Posiadają podwójne ścianki z tworzywa sztucznego i są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Ich wygląd i pojemność zależą od modelu seata.

Wszystkie bagażniki posiadają systemy zabezpieczające przed kradzieżą.

Zabierz wszystko ze sobą

Niezależnie od pory roku, formy wypoczynku, czy planów, seat umożliwi ci zabranie ze sobą wszystkiego, co uznasz za potrzebne. Nic cię nie ogranicza. Nic, poza granicami twojej wyobraźni.