Wybierz najlepsze w swoim segmencie auto seat z napędem 4×4

Seat

Napęd 4×4 koła – co to zonacza?

 

Napęd 4×4 oznacza All Wheel Drive, czyli napęd wszystkich kół samochodu. W rzeczywistości oznacza to, że siła napędowa zostaje rozłożona na cztery koła. Jakie są zalety napędu na cztery koła? Napęd na cztery koła świetnie sprawdza się podczas trudnych warunków pogodowych. Lepsze prowadzenie samochodu seat na śliskiej lub zaśnieżonej powierzchni z napędem na cztery koła jest wyczuwalne niemalże od razu. Dzięki napędowi samochód wykazuje większe możliwości jazdy na trudnych drogach. Mowa tutaj o bezdrożach czy braku utwardzonej drogi. Napęd na cztery koła przydaje się również na wyboistych trasach z dziurami. Właściciele samochodów seat z napędem na cztery koła szczególnie doceniają wyniki zimą ze względu na niełatwe warunki atmosferyczne.  Idealnie pasujący model seata do wyżej opisanych sytuacji to Seat Leon 5D.

 

Seat Leon 5D

 

Seat Leon 5D możesz już mieć od 531 zł miesięcznie, pakiet ubezpieczeń został wliczony w ratę. Samochód zachwyca kierowców, w szczególności kobiety –  asystentem jazdy w korku. To wyśmienicie pasujący model seata do każdego świadomego kierowcy. Koniecznie na stronie internetowej wybierz model dla siebie!

To pasujący model seata dla trendsetterów i nie tylko!

 

Wersja Style zaskakuje manualną klimatyzacją i 16-calowymi aluminiowymi felgami. Auto posiada  Media System Colour z ekranem dotykowym sześcioma głośnikami oraz Buletooth. Kierownica została obszyta w klasyczną skórę. Wersja Full Led – daj się zobaczyć! Gwarantuje pełne przednie i tylne światła LED,  Media System Colour z ekranem dotykowym sześcioma głośnikami oraz Buletooth jak i również 16- calowe aluminiowe felgi. Dodatkiem jest automatyczna klimatyzacja dwustrefowa. Z kolei model Xcellence – wszystko co najlepsze! Został wyposażony w 17-calowe aluminiowe felgi, system bezkluczykowego dostępu oraz uruchamiania samochodu KESSY. Ponadto posiada czujniki parkowania z tyłu oraz pełne przednie i tylne światła LED.