Stary samochód w rozliczeniu przy zakupie nowego – dlaczego warto?

Seat

Kupno nowego fabrycznie wozu dla większości z nas jest sporym wydatkiem. Jednak, mimo stosunkowo dużych kosztów, coraz większa rzesza kierowców przy wymianie samochodu kieruje swoje kroki nie na giełdy czy do prywatnych sprzedawców, ale właśnie autoryzowanych salonów oferujących korzystne warunki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych klientów, dealerzy wprowadzają szereg udogodnień mających obniżyć ceny i zwiększyć jakość ich usług. Jednym z nich jest możliwość zostawienia w salonie swojego starego auta w rozliczeniu przy zakupie nowego modelu. Czy warto zdecydować się na ten krok? Jakie rozwiązania w tym zakresie proponuje salon SEAT? Sprawdź!

Przede wszystkim: oszczędność

„Pozostawienie auta w salonie w rozliczeniu” w uproszczeniu polega na tym, że podczas kupna nowego samochodu oddajemy dealerowi nasze stare auto, a w zamian otrzymujemy rabat na pachnący nowością, wymarzony wóz. Lukratywna propozycja ma wiele zalet. Najważniejszą z nich oczywiście jest możliwość zaoszczędzenia niemałej kwoty, która zostaje w naszej kieszeni lub którą możemy przeznaczyć na inwestycję w bogatszą wersję najświeższego nabytku. Oddając auto w rozliczeniu, oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również czas. Nie musimy szukać nabywcy na stary samochód, wrzucać do sieci ogłoszeń, spotykać się z ewentualnymi kupcami. Nowoczesne i niezwykle praktyczne rozwiązanie wdrożyło w swoich salonach wielu dealerów, między innymi salon SEATA.

Profesjonalny salon? SEAT zaprasza!

Salon SEATA proponuje swoim klientom przejrzyste i wygodne warunki współpracy. Aby pozbyć się swojego starego samochodu i zacząć cieszyć się jazdą w przestronnym, nowym wozie, wystarczy odwiedzić najbliższy salon SEATA, gdzie profesjonalni doradcy fachowo i sprawnie pomogą Ci znaleźć najlepszy dla siebie wariant. Co ważne, wszystkich formalności możesz dokonać w jednym miejscu, a ceny, za jakie dealer wykupuje używane samochody, są wyjątkowo atrakcyjne. SEAT salon sprosta oczekiwaniom zarówno miłośników innowacyjnych, przestronnych SUV-ów, jak i kierowców szukających zgrabnych modeli do jazdy przede wszystkim po mieście.