Ulubione auta kobiet

Kupno auta

Kobiety lubią auta duże i bezpieczne. Badania wskazują, że szybkie i sportowe samochody nie świadczą dobrze o mężczyźnie. Dlatego też, aby zaimponować swojej partnerce, postaw na komfortową i bezpieczną klasykę w postaci samochodu kompaktowego.

Jakie auta lubią kobiety?

Wybierając samochód, kobieta zwraca uwagę na elementy, które niekoniecznie zastanawiają mężczyzn. To mężczyźni bywają bardziej wybredni. I to właśnie dla nich efekty wizualne są najważniejszym kryterium podczas zakupów. Kobiety sprawdzają bagażnik oraz jego pojemność. Dla płci pięknej ważne są praktyczność i użyteczność. Kompaktowe i delikatne modele samochodów seat to najczęściej wybieranymi modelami.

Na co zwracają uwagę kobiety podczas zakupu samochodu?

W ostatnim czasie Seat Ateca jest najchętniej kupowanym autem wśród kobiet. Seat charakteryzuje się klimatyzacją manualną Climatic i systemem rozpoznawania zmęczenia. Kobiety uwielbiają elektryczne sterowanie szyb bocznych, przednich i tylnych, Auto zostało docenione za możliwość regulacji wysokości fotela kierowcy. Samochód został wyposażony w pełne przednie światło Led, tempomat oraz 17-calowe felgi aluminiowe.

Seat zyskał sympatię dzięki czujnikom parkowania z tyłu z optycznym systemem parkowania. Zdaniem kobiet, ułatwia to proces swobodnego i bezpiecznego parkowania i postoju. Seat Ateca to symbol stylu! A technologia Full Link umożliwia połączenie smartfona z samochodem. Używanie swoich ulubionych aplikacji nigdy nie było tak proste! A napęd 4 -drive sprawia, że jazda samochodem nawet w trudnych warunkach klimatycznych może być przyjemna. Skrzynia DSG sprawdza i pilnuje bezpiecznej odległości od innych pojazdów na drodze. Ponadto kontroluje przyspieszenie, aby nie doprowadzić do kolizji.

Jakie kolory samochodu najczęściej wybierają kobiety?

Zdaniem doradców sprzedaży i dealerów samochodowych, kobiety najczęściej decydują się na samochód w kolorze czerwonym lub białym. Oczywiście, wybór koloru jest warunkowany miejscem zamieszkania, klimatem oraz poziomem eksploatacji.