Układ hamulcowy. Sprawność gwarancją bezpieczeństwa

Wyposażenie auta

Przestronne wnętrze pojazdu są czynnikiem komfortu podczas jazdy. Jako odpowiedź na takie oczekiwania wysuwa się na pierwszy plan SUV.

Nowy Seat Tarraco – SUV na miarę dwudziestego pierwszego wieku

Seat Tarraco zachwyca designer oraz niezwykłym i wyjątkowym wyposażeniem. Między innymi można tu wspomnieć o nowoczesnym oświetleniu, które zapewnia rozległy kąt widzenia i podnosi jakość widoczności na drodze. Szczególnie po zmierzchu jest to cenna właściwość. Drogi poza miastem nie zawsze są odpowiednio oświetlone, dlatego światłą samochodowe ratują sytuację. Dzięki zastosowaniu wyjątkowo efektownej technologii oświetlenia, Seat Tarraco staje się pojazdem zapewniającym maksimum bezpieczeństwa dla podróżujących.

EBD – Rozdział siły hamowania
Nowy Seat Tarraco nie uznaje ograniczeń. Nowoczesne technologie, w jakie jest wyposażony sprawiają, że podróż jeszcze nigdy wcześniej nie była tak komfortowa. Rozdział siły hamowania sprawia, iż hamowanie w sytuacji awaryjnej jest bardziej skuteczne. Może się to odnosić do wykonywania szybkiego i nagłego manewru lub hamowania na śliskiej nawierzchni. Wówczas jest odpowiednio przenoszona siła hamowania na konkretne koła, aby zapewnić jak najlepszy efekt końcowy.

By poczuć się jeszcze pewniej. Podróż nieobarczona ryzykiem

Planowanie długich podróży, np. podczas urlopu jest organizacją nie tylko bagażu, ale także i samochodu. Należy sprawdzić jego stan techniczny i zapewnić odpowiednią ilość paliwa. Warto pamiętać, że nowoczesny Seat Tarraco jest przystosowany do tego, by chronić podróżujących w różnych warunkach. Samochód pełni funkcje ochronne szczególnie w nieprzewidzianych sytuacjach. Każdy kryzys na drodze spotyka się z odpowiednią reakcją ze strony samochodu, który alarmuje kierowcę o pojawiającym się niebezpieczeństwie. Wówczas pozostawia kierowcy czas na właściwą i szybką reakcję. Seat staje się na drodze partnerem dla kierowcy. I co najważniejsze – można na nim w pełni polegać.