Salon SEAT – wiele opcji dodatkowego wyposażenia

Wyposażenie auta

Nowoczesny samochód to niezwykle komfortowe i przyjazne miejsce, w którym możemy szybko zapomnieć o wielu bolączkach, znanych z aut starszego typu. Stosowane współcześnie rozwiązania, znane z samochodów SEAT, zdecydowanie zwiększają zarówno wygodę związaną z codziennym użytkowaniem, jak i poziom bezpieczeństwa.

Możemy się o tym łatwo przekonać, odwiedzając salon SEAT-a. W co warto dodatkowo wyposażyć auto? Jakie opcje w tym zakresie oferuje salon SEAT?

Salon SEAT-a – długa lista rozwiązań

Bezpieczeństwo jazdy, ale i samego auta , łączność oraz elementy dekoracyjne samochodu – wszystkie te obszary można wzbogacić i wzmocnić, decydując się na określone wyposażenie dodatkowe, jakie w swojej ofercie ma salon SEAT. W zależności od modelu możemy postawić m.in. na takie rozwiązania, jak system wykrywania zmęczenia, elektrycznie otwierane okno dachowe, niezauważalna, intuicyjna integracja ze smartfonem, tzw. pakiet zimowy, pakiet wspomagania jazdy, czujniki parkowania z tyłu, alarm wolumetryczny, tempomat z ogranicznikiem prędkości, a także preinstalacja do montażu haka holowniczego czy też pakiet dla osób palących, w ramach którego w kilku miejscach kabiny umieszczane są popielniczki.

Salon SEAT-a – stylowe akcesoria

Warto wiedzieć, że salon SEAT to również to miejsce, w którym możemy zaopatrzyć się nie tylko w oryginalne części samochodowe, ale i oryginalne akcesoria do auta. Potrafią one perfekcyjnie podkręcić design każdego modelu SEAT-a, a równocześnie – podkreślić indywidualne preferencje czy też styl swojego właściciela. Spersonalizować auto pomagają np. elementy dekoracyjne, pozwalające upiększyć samochód zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Salon SEAT, konfigurator online – tak skompletujesz wyposażenie

Jak znaleźć wyposażenie dodatkowe, o którym marzymy? Albo takie, o jakim nawet się nam nie śniło? Sposobów jest kilka. Pierwszy z nich to strona WWW Seat.pl – opisy poszczególnych modeli bądź też odrębny konfigurator, który pozwala kierowcy „zbudować” wymarzone auto z wybranymi elementami wyposażenia, oraz poznać jego cenę. Druga opcja to kontakt z jednym z profesjonalnych doradców, jakich zatrudnia salon SEAT-a – telefoniczny bądź też bezpośredni.