Te modele seat, wkrótce znikną z rynku!

Modele Seata Seat

Czy z rynku zniknie kilka popularnych samochodów seat?

 

Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że niektóre samochody seat przejdą gruntowną przemianę, ale tym sposobem nie znikną z rynku. Dobrym przykładem znikania z rynku samochodów są  minivany, które zastąpiły SUV-y – pokochali je kierowcy w całej Europie. Z rynku motoryzacyjnego znikną modele, które nie przeszły pozytywnie testu WLTP. W sprzedaży pozostaną tylko auta  tzw. ostatniej partii produkcyjnej. 

 

Które samochody seat przestaną być produkowane?

 

Niektóre samochody seat i Volkswagen przestaną być produkowane ze względu na nowe ustawodawstwo wprowadzone przez Unię Europejską. Chodzi tutaj o nowe normy emisji spalin. Przepisy spowodują, że produkcja niektórych samochodów przestanie być opłacalna. Ale nie dla seata!  Koszty dostosowania silników do nowych przepisów byłby zbyt duże. Przypomnijmy, że emisja CO2 do atmosfery nie może przekraczać 60g/km. Problem z osiągnięciem tego wyniku mają małe kompaktowe samochody, dlatego też głównie auta z tego segmentu zostaną wycofane z rynku.  Prócz seata i Volkswagena na likwidację lub poprawę silników pewnych modeli samochodu zdecydował się również Ford. 

Jak przygotował się seat?

Portfolio seat zostanie nienaruszone! Różnorodny wybór modeli seat : Mii, Ibiza, Leon i SUV-y Arona, Ateca i Alhambra pozostaną w ofercie wraz z nowymi silnikami. Aktualizowana oferta na bieżąco informuje klientów o zmianach silników w ulubionych modelach samochodów.