Te akcesoria warto mieć

porady Technologia

Akcesoria samochodowe to przydatne gadżety ułatwiające komfort jazdy osobom, które dużo czasu spędzają za kółkiem. Producenci akcesoriów samochodowych dbają o to, by podróż autem była jak najbardziej komfortowa. Ale także dzięki ich pomysłowości możemy nadać naszemu pojazdowi indywidualny charakter.

Co jest dziś absolutną podstawą? Na pewno uchwyt na telefon. Choć w nowoczesnych autach znajdziemy miejsce przeznaczone na smartfona. Innym przydatnym gadżetem jest ładowarka USB, dzięki której możemy naładować smartfona albo inne urządzenie. Na zimę warto zaopatrzyć się w pokrowiec na akumulator.

Moje auto, moja wizja

Jeśli chcemy poprawić wygląd naszego samochodu, możemy wybierać spośród setek różnych gadżetów tuningowych. Najpopularniejsze akcesoria samochodowe do tuningu obejmują na przykład folie do przyciemniania szyb, folie na lampy w różnych kolorach. Felgi z lekkich stopów, czy wydechy sportowe nadadzą twojemu Seatowi jeszcze większego pazura.

Akcesoria samochodowe i gadżety mogą w znacznym stopniu poprawić komfort podróży. Oryginalne akcesoria Seata to szeroka gama opcji, dzięki którym można dostosować swojego Seata-a do własnego stylu. W ofercie są akcesoria informacyjno-rozrywkowe i technologiczne, akcesoria performance, akcesoria do aranżacji wnętrza i nadwozia, akcesoria do przestrzeni ładunkowej i schowków, akcesoria ważne dla bezpieczeństwa i ochrony oraz do zabezpieczania i konserwacji samochodu.

Komfort i porządek

Topowe, popularne modele – Seat Ibiza lub Seat Leon, można wyposażyć tak, by jeszcze podnieść przyjemność z jazdy. Przykłady? System nawigacyjny Seata został zaprojektowany tak, aby utrzymać kierowców na właściwej trasie, jednocześnie zapewniając rozrywkę. Navi System i Navi System Plus działa jako nawigacja samochodowa, system głośnomówiący telefonu i tablet w jednym. Wykorzystując oryginalne akcesoria można także nadać indywidualnego charakteru wnętrzu auta. Akcesoria wykończenia wnętrz Seata łączą w sobie najwyższy komfort z innowacyjnymi rozwiązaniami designu. Nowy Seat Ibiza, czy nowy Seat Leon dostarczy jeszcze większej przyjemności z jazdy dzięki oryginalnym dźwigniom zmiany biegów, dekoracyjnym naklejkom, stylowym deskom rozdzielczym, osłonom przeciwsłonecznym. Z kolei akcesoria do bagażnika pozwalają na utrzymanie porządku. Dzięki rozwiązaniom transportowym Seata, każda podróż będzie bezpieczniejsza i wygodniejsza. Aktywni z pewnością zwrócą uwagę na bagażnik na rowery lub bagażnik na narty i deski snowboardowe.