Szybki i niezawodny jak komputer w aucie

Wyposażenie auta

Komputery, smartfony oraz stosowane w nich innowacyjne technologie zajmują w naszym życiu coraz ważniejsze miejsce. Elektroniką naszpikowane są również nowoczesne samochody, co z łatwością możemy sprawdzić, odwiedzając dowolny autoryzowany serwis SEAT czy też ASO SEAT.

Wykorzystywane coraz powszechniej, tego typu rozwiązania sprawiają, że właściwie każdy aspekt związany z użytkowaniem auta jest przyjazny i komfortowy jak nigdy dotąd.

ASO SEAT – bezstresowo i bezpiecznie

Bezpieczeństwo, wygoda, brak stresu w czasie jazdy – to wyróżniki najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych stosowanych w autach marki SEAT. W zależności od modelu i konfiguracji możemy skorzystać z takich udogodnień, jak np. system kamer 360 i asystent parkowania, zapewniające pełny widok każdego miejsca parkingowego czy też funkcja bezprzewodowego ładowania telefonu dostępna w specjalnym schowku albo cyfrowy Wirtualny Kokpit, skupiający wszystkie najważniejsze dane i parametry w polu widzenia kierowcy. O tym, jak wielki komfort może zapewniać samochodowy komputer, z łatwością przekonamy się, odwiedzając autoryzowany serwis SEAT.

Autoryzowany serwis SEAT – jeszcze więcej opcji

Jakie jeszcze nowinki technologiczne czekają na nas w ASO SEAT? Inne cyfrowe rozwiązania dostępne w autach tej marki to np. technologia Full Link, łącząca smartfon kierowcy z samochodem, a także technologie bezdotykowe, pozwalające automatycznie otwierać bagażnik, nawet mając zajęte obie ręce, czy też system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY, a nawet elektrycznie sterowany hak holowniczy oraz ogrzewanie postojowe, cenne zwłaszcza w mroźne poranki.

ASO SEAT – konfigurator wymarzonego auta

Komputer – tym razem nie ten samochodowy – pomoże nam także wybrać najbardziej odpowiednie i przydatne w konkretnym przypadku funkcjonalności czy też elementy dodatkowego wyposażenia. Mowa o dostępnym online konfiguratorze, który znajdziemy na stronie Seat.pl – pozwala on w zaciszu domowym stworzyć auto o wymarzonych właściwościach i akcesoriach, a także poznać jego cenę. Oczywiście zanim zdecydujemy się na zamówienie właśnie takiego szytego na miarę egzemplarza, możemy skonsultować wybrane konfiguracje z jednym z zatrudnionych w każdym ASO SEAT profesjonalnych doradców.