Zaparowana szyba

SUVy marki Seat

Modele Seata

Rodzina SUVów marki Seat to modele: Ateca, Arona i najnowszy Tarraco. Są to samochody chętnie wybierane przez kierowców, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo. Krótka charakterystyka każdego z modeli pokazuje, że faktycznie są to auta godne uwagi.

Seat Ateca – faworyt wśród SUVów

Seat Ateca przez bardzo wiele osób uważany jest wręcz za faworyta pośród wszystkich SUVów. Zwłaszcza wersja Ateca FR 2.0 TSI 4Drive, czyli nowy Seat Ateca uchodzący za najbogatszą specyfikację. Model ten różni się od innych SUVów zwłaszcza sportowym charakterem. Spójną całość budują skromne dodatki nadwozia, w jakich luksus łączy się z rajdowym klimatem. W silniku dodano specjalne nastawy zawieszenia, co wpływa na większe bezpieczeństwo jazdy. A komfortem użytkownicy wcale nie muszą się przejmować, ponieważ fotele doskonale „trzymają” ciało kierowcy i pasażerów.

Seat Arona – doskonałe wrażenia podczas jazdy

Seat Arona uchodzi za SUVa niepozornego. Na pierwszy rzut oka wydaje się mały, aczkolwiek miejsca jest w nim sporo. Kierowcy przede wszystkim docenią lekkość jazdy, gdyż wspomaganie kierownicy jest nad wyraz wydajne. Wersja Xcellence, czyli nowy Seat Arona to dynamiczny crossover miejski. Fotele są perfekcyjnie wyprofilowane, widoczność także jest bez zarzutu. SUV ten ze względu na projekt silnika wyraźnie zmniejsza zużycie benzyny, co dla osób dużo podróżujących jest niezmiernie ważne.

Tarraco – wyjątkowa propozycja

Tarraco to największy w rodzinie SUVów Seata. Jest to duży wóz, z silnikiem 2.0 TDI i siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów DSG 4DRIVE. Pomimo swojej wielkości jest to samochód prosty w obsłudze. Posiada wszystkie niezbędne systemy bezpieczeństwa, podnoszące równocześnie komfort jazdy. To także nie pozostaje bez znaczenia. Samochód ten jest także dostępny w wersji siedmioosobowej. Imponująca jest pojemność bagażnika, która wynosi aż 760 litrów. SUVy z rodziny Seata to samochody nowoczesne, bezpieczne i pojemne. Sprawdzają się zarówno w jeździe miejskiej, jak i na dalszych trasach. To idealna opcja dla rodzin bądź po prostu dla osób, które sporo podróżują, a zależy im na przykład na nieco bardziej sportowym charakterze samochodu.