Wyprzedaż rocznika 2019 – taniej nie będzie!

Seat

Twój samochód jest studnią bez dna? A może po ostatniej stłuczce wóz nadaje się wyłącznie do wymiany? Najwyższa pora na zmiany! Wbrew pozorom kupno fabrycznie nowego wozu wcale nie musi wiązać się z kolosalnymi kosztami. Doskonałą okazję do nabycia eleganckiego, ekonomicznego i komfortowego auta stwarzają wielkie wyprzedaże. Czy warto skorzystać z wyprzedażowej okazji? Co oferują kierowcom przedstawiciele czołowych koncernów, na przykład salon SEAT? Sprawdź! 

SALON SEAT – zapraszamy na przejażdżkę!

Dostępny od ręki, nowoczesny, nowy samochód z kilkunastoprocentowym rabatem? To możliwe! Koniec roku jest czasem wielkich wyprzedaży i przygotowywania w magazynach miejsca na produkty, które wejdą do sprzedaży wraz z początkiem kolejnego roku. Dealerzy samochodowi nie wyłamują się z tej reguły. Warto właśnie teraz umówić się na jazdę próbną do wybranego salonu i przekonać się, jak wiele w codziennym życiu może zmienić wymiana wozu.

SEAT – salon dla wymagających kierowców

Jakie samochody w obniżonych cenach proponuje kierowcom SEAT? Salon hiszpańskiego lidera jest wypełniony różnorodnymi modelami, które przypadną do gustu zarówno zwolennikom dynamicznej jazdy po podmiejskich bezdrożach, jak i osobom poruszającym się głównie po mieście. Na corocznej wyprzedaży rocznika możesz kupić między innymi kultową Ibizę, luksusowego Tarraco i innowacyjnego, dopracowanego Arona.

Salon SEAT – zostaw stare auto w rozliczeniu

Dodatkowym sposobem na zaoszczędzenie niemałej kwoty podczas kupna nowego wozu jest zostawienie swojego starego samochodu w rozliczeniu. Popularny wśród dealerów zabieg (oferowany na przykład przez każdy salon SEAT) jest prosty: podczas kupna oddajesz dealerowi używany samochód, którego chcesz się pozbyć, a w zamian otrzymujesz dodatkowy upust. Rozwiązanie niesie ze sobą wiele korzyści – zniżkę oraz oszczędność czasu. Nie musisz szukać nabywcy na swoje stare auto, wystawiać ogłoszeń i tracić czasu na spotkania z ewentualnymi kupcami.