SEAT Leon – sprawna elektryka niezbędna zwłaszcza zimą

Wyposażenie auta

Bez sprawnie działającej elektryki trudno wyobrazić sobie nowoczesne auto. Elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne czy też elektrycznie sterowane szyby z tyłu to tylko wybrane funkcje, jakie możemy spotkać w wysokiej klasy samochodach, gwarantujących kierowcom wysoki komfort codziennego użytkowania.

Oczywiście prąd w aucie musi działać niezawodnie także w samochodach marki SEAT, takich jak SEAT Leon.

SEAT Leon – prąd na wagę złota

Klimatyzacja, radio, elektryczne szyby, ale przede wszystkim praca silnika – wszystko to zależy właśnie od samochodowej elektryki. Prawidłowe działanie prądu w aucie ma oczywiście szczególnie duże znaczenie w okresie zimowym. To od sprawnie funkcjonującej instalacji elektrycznej zależy przecież praca akumulatora; jeśli instalacja jest niesprawna, akumulator zostaje nadmiernie obciążony i nie pracuje tak, jak powinien. Między innymi z tego powodu nowoczesne auto, jakim jest nowy SEAT Leon, warto przejrzeć pod kątem elektryki właśnie przed rozpoczęciem sezonu zimowego.

Nowy SEAT Leon – tu sprawdzisz elektrykę

Całą elektrykę obecną w aucie, np. SEAT Leon, w tym również żarówki, można oczywiście sprawdzić w ASO SEAT. Możemy tu liczyć na fachową obsługę doświadczonych, profesjonalnych mechaników, dla których tego typu prace to codzienność. Odwiedzając salon SEAT-a, można też liczyć na pełne zaangażowanie, nawet w najdrobniejsze szczegóły, i ogromną kompetencję zatrudnionych tam osób, a także na konkurencyjne stawki oraz krótki czas realizacji usług. Wizytę w salonie łatwo jest zarezerwować przez Internet, na stronie Seat.pl, a dodatkowo – drogą telefoniczną.

Salon SEAT – inne przydatne usługi

Warto wiedzieć, że nasz samochód, np. nowy SEAT Leon, możemy objąć także wieloma innymi usługami dostępnymi w ASO SEAT. Na długiej liście znajdują się np. Program Gwarancyjny SEAT Care (z przeglądami, gwarancją i ubezpieczeniem w ramach stałej miesięcznej opłaty), program Clever Repair (z prostymi naprawami w ciągu zaledwie 24-48 godzin) czy też SEAT Service Mobility – działający 24 godziny na dobę, przydatny w razie rozmaitych niedogodności, jak awarie, wypadki, zgubienie kluczy, przebicie opony, kradzież czy też kłopoty z akumulatorem.