Wyprzedaż rocznika – kiedy warto z niej skorzystać?

Kupno samochodu

Odwiedź salon SEAT-a i ciesz się wyprzedażami. Końcówka roku i początek nowego sezonu to okazja, by „zapolować” na samochody z wyprzedaży.

Można zaoszczędzić kilka, a nawet kilkanaście tysięcy złotych, wchodząc w posiadanie doskonale wyposażonego auta! 

Poszukując auta z wyprzedaży warto odwiedzić zdecydowanie więcej niż tylko jeden salon. SEAT dysponuje gęstą siecią salonów w całej Polsce, można więc poszukać tego, który zaoferuje nam największe zniżki i rabaty. Cierpliwość i wytrwałość może się opłacić! 

Kiedy kupować samochody z wyprzedaży?

Aby uzyskać jak najkorzystniejszą obniżkę ceny najlepiej kupować nowy samochód najwcześniej jak to możliwe, jeżeli zależy nam na to by mieć duży wybór oferowanych aut. Z kolei jeśli zależy nam na cenie, warto decydować się na zakup najpóźniej jak to możliwe. Producenci przeznaczający samochody do wyprzedaży najczęściej chcą po prostu pozbyć się z magazynów aut, których nie udało im się sprzedać. Są więc gotowi negocjować cenę i obniżać ją tak, by wyzbyć się samochodów i nie ponieść strat.

Udoskonalone wersje

Warto też pamiętać, że w ostatnich z aut produkowanych w danym roczniku producenci korygują wady i niedociągnięcia, zgłoszone przez użytkowników, którzy zakupili pierwsze sztuki danego modelu, jakie zeszły z taśm montażowych. Wozy z późniejszą datą produkcji będą więc miały znacznie mniej wad niż wcześniejsze wersje.

SEAT z wyprzedaży – czy to się opłaca?

Szykując się na wyprzedażowe polowanie na nowy samochód tej bardzo lubianej hiszpańskiej marki, warto najpierw poczytać w internecie, jakie dodatki i wersje proponuje SEAT. Salon to dopiero kolejny krok – warto odwiedzić go dopiero wtedy, gdy wiemy już, czego możemy się spodziewać i na jakich dodatkach nam zależy. Zanim się jednak udamy się pod konkretny adres, warto też porównać oferty różnych salony, o ile to możliwe, w różnych miastach – może się okazać, że ich oferta znacznie się różni. SEAT życzy wszystkim udanych zakupów.