Seat Leon Cupra Carbon — wersja limitowana i pożądana

Modele Seata

Zastanawiasz się nad kupnem Seata Leon Cupra Carbon? Przeczytaj, dlaczego może okazać się to doskonałym zakupem.. Sprawdź, jakie model ten ma osiągi, czy też wyposażenie i porównaj go z innymi samochodami od tego producenta. Przyjrzyjmy się bliżej temu niepozornemu, błyszczącemu klejnotowi.

Seat Leon Cupra Carbon — bardzo szybki i przyjemny do jazdy samochód

Nowy Seat Leon to wysokiej klasy samochód rodzinny. Oferuje miejsce dla 5-osobowej rodziny i obszerny bagażnik. To zapierające dech w piersiach tempo — przyśpieszenie do 100 km/h osiąga w 4,5 sekundy — i praktyczność. Co więcej, model ten łączy płynną jazdę z ostrym prowadzeniem.

Wyposażenie Seata Leon Cupra Carbon

W nowym Seacie Leon podkreślić warto nie tylko powyższe rarytasy. Model ten jest wyposażony między innymi w:

  • podgrzewane fotele CUPRA z obiciem Alcantary,
  • światła LED,
  • system nawigacji z ekranem dotykowym,
  • system selektywnego trybu jazdy Cupra Drive Profile,
  • system KESSY,
  • czujniki parkowania z przodu i tyłu,
  • kamerę cofania.

W rezultacie jest to bardzo przyzwoita propozycja na zakup nowego auta. Model ten zapewnia elegancję, komfort i łatwość użytkowania. Czyli dokładnie to, czego oczekuje się od współczesnych aut z tej grupy. Jednocześnie zachowuje przy tym ciekawą wartość rozrywkową.

Przyczepność, zwinność i wygoda Seata Leon Cupra Carbon

Fenomenalne osiągi — o których pisaliśmy wyżej — łączą się w tym modelu ze wspaniałą przyczepnością, wygoda oraz zwinność. To ostatnie jest tutaj szczególnie godne podziwu. W połączeniu z przyzwoitą kontrolą nadwozia całość zapewnia poczucie przyjemności na drodze. W aucie tym jest również dokładne i precyzyjne sterowanie oraz imponująca skuteczność hamowania.

Podsumowanie

Największym komplementem, jaki można złożyć Seatowi Leon Cupra Carbon, jest to, że zachowuje piękny wygląd i jednocześnie jego cena jest bardzo atrakcyjna. Jeśli zatem chcesz maksymalnej wydajności i praktyczności za stosunkowo niską cenę, jest to dla Ciebie idealna propozycja.

Z pewnością istnieją na rynku motoryzacyjnym inne alternatywy. Jednak nie oferują one tego samego poziomu wydajności. W rezultacie jest to bardzo mocny rywal dla innych aut, takich jak Ford Focus ST, Skoda Octavia, czy też Volkswagen Golf R.