5-letnia gwarancja mechaniczna SEAT na start

porady

Kupując samochód marki SEAT od autoryzowanego dealera samochodów, otrzymujesz od razu 5-letnią gwarancję mechaniczną.

Jest to innowacja na rynku samochodowym, gdyż wydłużyła ona standardowy (2-letni) okres ochrony gwarancyjnej, a jednocześnie poszerzyła jej zakres. Co daje 5-letnia gwarancja SEAT-cie?

Poczucie bezpieczeństwa na lata.

5-letnia gwarancja przy kupnie samochodu to argument, który jest przekonujący dla każdego, szczególnie w przypadku świeżych kierowców. Samochody SEAT są niezawodne, a w razie wszelkich niechcianych okoliczności możesz skorzystać z gwarancji mechanicznej i bezpłatnej usługi serwisowej, która poradzi sobie z każdym typem usterek. Jedynym warunkiem jest ich wykrycie, co często dzieje się w trakcie przeglądu, a także jak najszybsza interwencja – odwlekanie naprawy może unieważnić gwarancję.

Przedłuż okres gwarancyjny… i dodaj pakiety!

Podstawową gwarancję możesz przedłużyć do 12-letniego okresu gwarancyjnego na perforację nadwozia – najczęstszego problemu większości samochodów ze względu na ich użytkowanie. Możesz uzupełnić podstawową gwarancję mechaniczną o takie usługi jak SEAT Service Mobility, czyli Gwarancję Mobilności – przedłuża ona okres gwarancyjny, a także zapewnia możliwość z korzystania programu assistance, co zapewni komfort i spokój podróży w każdym miejscu w Europie. Możesz wezwać pomoc serwisową we wszystkich krajach Unii Europejskiej i wybranych ościennych państw.

A dla wymagających użytkowników – SEAT Care.

Jeśli jesteś wymagającym kierowcą, który często odbywa dalekie podróże, a przede wszystkim – chce jeździć bez obaw o wszelkie okoliczności losowe, warto rozważyć usługę SEAT Care. To połączenie wszystkich opcji pomocy oraz zabezpieczenia podróży: 5-letniej gwarancji z pakietami serwisowymi, SEAT Service Mobility oraz ubezpieczeniami. Zdarzenia losowe, usterki spowodowane ciężkimi warunkami podróży czy zwyczajnie złośliwość rzeczy martwych pozwoli Ci na korzystanie z wszystkich usług SEAT w Europie.