Auto zastępcze

Serwis

Podstawową cechą, której kierowca oczekuje od nowego auta, jest jego niezawodność. Jednak nie oszukujmy się, można się, tak jak w przypadku samochodów marki Seat zbliżać do ideału, ale błądzić jest rzeczą ludzką, a awaria może się przydarzyć każdemu, nawet najlepszemu pojazdowi.

Service Mobility

Firmie Seat zależy najbardziej na tym, żeby ewentualne problemy wziąć na siebie i nie zostawiać kierowcy samemu sobie. Dlatego istnieje usługa Seat Service Mobility, czyli niezawodny serwis, który klientom pozostawia przyjemność z jazdy pozbawioną wszelkich trosk, biorąc na siebie wszelkie ewentualne niedogodności. Kupując nowy samochód z salonu, na przykład seat ibiza, seat leon czy seat alhambra otrzymujesz w pakiecie usługę Seat Service Mobility przez dwa lata z możliwością przedłużenia na trzy lata. W przypadku kłopotów z akumulatorem, przebicia opony, zgubienia kluczy, kradzieży Service Mobility zajmie się tym problemem. Warunkiem jest serwisowanie auta w autoryzowanych salonach seata.

Seat ibiza, leon i alhambra

Można sobie wyobrazić sytuację, że jadąc autem marki seat ibiza, seat leon czy seat alhambra nieoczekiwanie psuje się na trasie (małe prawdopodobieństwo, ale należy na zimne dmuchać – stąd takie zabezbieczenia), a kierowcy zależy na czasie. Dzwoni wówczas do serwisu, który w zależności od sytuacji i zaawansowanej usterki oferuje jedną z opcji: naprawa na miejscu, holowanie, uzupełnienie paliwa, pomoc z kluczykami czy zamkiem, wymianę opon, ale też transport samochodu jeśli naprawy nie można wykonać na miejscu.

Seat Alhambra

A co jeśli usterka jest poważniejsza, nie da się jej naprawić od ręki i auto musi zostać w warsztacie na dłużej? I dla takich sytuacji Seat ma rozwiązanie – proponuje samochód zastępczy. Service Mobility oferuje samochód zastępczy do czasu gdy Twój Seat Leon i Seat Ibiza zostaną naprawione, maksymalnie na trzy dni. W przypadku Seata Alhambry to jest pięć dni, w zależności od możliwości i dostępności w danym momencie. Interesującą usługą wchodzącą w skład Service Mobility jest organizacja noclegu dla właściciela uszkodzonego pojazdu, jeśli usterka wydarzyła się w promieniu większym niż 50 km od miejsca zamieszkania.