Salon Seat podpowiada co daje kamera cofania

Wyposażenie aut

Salon seat doradzi, jeżeli chodzi o najlepszą kamerę cofania. Nikt z nas nie chce, aby cokolwiek naruszało linię pojazdów, to oczywiste. Z tego powodu producenci aparatów udostępnili kilka sposobów na ich prawie niewidoczne umieszczenie. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest kamera cofania wbudowana w ramkę tablicy rejestracyjnej.

Najlepszą kamerę cofania wybierze z nami salon seat!

Znajduje się na górze ramy i jest jego integralnym elementem. Tylko wyszkolone oko może ją zobaczyć. Kamerę cofania można również dyskretnie zamontować w zderzaku. Po prostu wywierć w nim mały otwór i zamontuj obiektyw. Dostaniesz odpowiednią wiertarkę rdzeniową o wymaganej średnicy w zestawie, a także śruby mocujące. Jeśli z różnych powodów nie możesz użyć powyższych metod, wybierz kamerę internetową z metalowym ramieniem do zamocowania. Możesz po prostu przykręcić taki aparat lub nitować go do blachy podpowiada salon seat.

Może się wydawać, że kamera bezprzewodowa bije głowę kablami, ale niestety nie jest to takie proste. Tak, łatwiej jest go podłączyć i wymienić, ale jest to opłacalne z niższą jakością obrazu. Wybierając bezprzewodową kamerę wsteczną, sprawdź, czy obraz jest płynny i wyświetlany w czasie rzeczywistym. Jak trudno sobie wyobrazić, nawet jednosekundowe opóźnienie może doprowadzić do nierówności. W przypadku kamery przewodowej ważne jest, aby można ją było odłączyć bez konieczności wyciągania całego pakietu kabli. Jeśli się zepsuje, możemy szybko wymienić kamerę na nową i pozostawić wiązkę kabli na miejscu.

Teraz kilka słów o tym, jak nie rozczarować się zakupem aparatu. Wiele osób uważa, że ​​wraz z kamerą otrzymają wyświetlacz do instalacji w kabinie. Tak, są takie zestawy, ale nie tylko. Wiele kamer wymaga osobnego wyświetlacza, którego nie ma w zestawie. Zamiast tego można je podłączyć do wbudowanego wyświetlacza nawigacyjnego lub radia z wyświetlaczem – dodaje salon seata. Jeśli posiadasz jeden z tych przedmiotów, warto rozważyć taki zakup. Ale co zdecydować, jeśli nie masz wyświetlacza? Dogodną lokalizacją jest lusterko wsteczne. Na rynku dostępne są specjalne lusterka z wbudowanym wyświetlaczem. Wyświetlacz kamery cofania włącza się tylko wtedy, gdy włączony jest bieg wsteczny, więc nie rozprasza nas podczas normalnej jazdy. Innym sposobem jest zakup dodatkowego wyświetlacza, który można zamontować na desce rozdzielczej, przedniej szybie lub za tylnymi siedzeniami. Dobra widoczność powinna być zapewniona nie tylko w dzień, ale także w nocy. Zimowe światło przychodzi po południu, zanim wyjdziemy z pracy wskazuje salon seata. Aby korzystać z aparatu wieczorem, wybierz model z funkcją noktowizora. Dzięki wzmacniaczowi obrazu i promiennikowi podczerwieni możemy łatwo dostrzec