Poduszki powietrzne w samochodach Seat Alhambra i Seat Tarraco

Motoryzacja

Kiedyś standardem w samochodach był zestaw dwóch poduszek – po jednej dla kierowcy i pasażera z przedniego siedzenia. Obecnie takie rozwiązanie stanowi najczęściej przeżytek i auta mają zdecydowanie więcej poduszek powietrznych, szczególnie gdy są autami rodzinnymi, gdzie bezpieczeństwo musi by zapewnione licznej rodzinie. Takimi samochodami są Seat Alhambra i Seat Tarraco, czyli największe modele z oferty hiszpańskiej marki. 

Nowy Seat Alhambra 

Nowy Seat Alhambra to stworzony specjalnie z myślą o większych rodzinach minivan. Poza nowoczesnym technologicznie systemami bezpieczeństwa, posiada również zwiększony zestaw poduszek powietrznych, w którego skład wchodzi ich aż siedem. Dzięki nim, wszyscy pasażerowie są doskonale chronieni podczas ewentualnego wypadku w trakcie podróży. 

Nowy Seat Tarraco

Nowy Seat Tarraco to największy, siedmioosobowy SUV w ofercie hiszpańskiej marki Seat. Tak wszystkie samochody od tego producenta, został wyposażony w najnowsze technologie zwiększające bezpieczeństwo, a także w powiększony zestaw poduszek powietrznych, w których skład wchodzą: poduszki powietrzne chroniące kolana kierowcy, poduszka powietrzna kierowcy, przednie, boczne poduszki powietrzne oraz kurtynowe poduszki powietrzne. 

Postaw na bezpieczeństwo i wybierz samochody Seat Alhambra i Seat Tarraco 

Seat Alhambra i Seat Tarraco to samochody dla osób, które chcą mieć pewność, że w razie ewentualnego wypadku, cała rodzina pozostanie bezpieczna. Gwarantem tego są nie tylko poduszki powietrzne, ale również specjalne technologie, dzięki którym nie tylko zwiększasz bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli nigdy nie miałeś Seata, koniecznie odwiedź najbliższy autoryzowany salon i umów się na jazdę próbną. Innowacyjność zastosowanych w tych hiszpańskich samochodach technologii, może Cię naprawdę zaskoczyć! Przekonaj się sam, że hiszpańska marka stawia na nowoczesną motoryzację, która jest w zasięgu Twojej ręki.