Piknik Country w Mrągowie

Atrakcje i festiwale

Mazury to nie tylko zieleń lasów, ogromna liczba jezior, czy też atrakcje dla żeglarzy. To również bardzo rozbudowana oferta rozrywkowa, w której każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Na mazurskiej ziemi organizowane są różnego rodzaju pokazy, koncerty, a także festiwale. Jednym z nich jest Piknik Country – coroczna impreza organizowana w Mrągowie. Może wybierzesz się na kolejną edycję nowym Seatem?

Na Piknik Country nowym Seatem?

W rejonie mazurskich jezior organizowanych jest co roku kilkanaście różnego rodzaju festiwali. Najbardziej znanym mrągowskim wydarzeniem jest Piknik Country. Organizowany już od ponad 30 lat w Mrągowie zapewnia turystom ogromną rozrywkę przy muzyce muzyka country. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularności. Nowymi Seatami przyjeżdżają na nie turyści z całego kraju.

Każdego roku na to muzyczne święto przyjeżdża nawet kilkadziesiąt tysięcy fanów i turystów. Na kilka dni zmieniają oblicze spokojnego miasta w tętniący życiem Dziki Zachód. Westernowe stroje, głośne motocykle, samochody terenowe i osobowe marki SEAT oraz pojazdy konne to nieodłączne elementy tego wydarzenia. Piknik Country to świetna zabawa dla fanów rozrywki, muzyki oraz turystów i mieszkańców Mrągowa.

Wycieczka Seatem do Krainy Tysiąca Jezior

Na wyprawę na Mazury należy się odpowiednio przygotować. Mowa tutaj nie tylko o spakowaniu wszystkich niezbędnych rzeczy, ale również wyborze odpowiedniego samochodu. Tutaj doskonale sprawdzi się marka SEAT, która w swojej ofercie posiada ogromną liczbę samochód. Każdy z nich sprawdzi się w innym wariancie.

Kompaktowego Leona powinny wybrać pary, SUV-a Ateca rodziny, a przestronnego Sata Aronę grupy znajomych. Każdy z tych samochodów wyróżnia się designem, mocnym silnikiem oraz komfortem użytkowania, dzięki któremu pokonywanie kolejnych kilometrów będzie prawdziwą przyjemnością. Warto zatem zajrzeć do salonu Seata przed zaplanowaniem swojego wyjazdu do Krainy Tysiąca Jezior.