Mazury nie tylko samochodem – lot paralotnią

Atrakcje i festiwale

Mazury dają przyjeżdżającym tam turystom ogrom możliwości spędzania wolnego czasu. Oprócz pięknych jezior, zielonych lasów i zabytków przyrody są tutaj również atrakcje, dzięki którym można przeżyć niezapomniane chwile. Kilometry krętych dróg najlepiej pokonywać nowym Seatem Leonem. Dla tych, którzy wolą podniebne podróże polecamy lot paralotnią.

Seat Leon i Mazury – połączenie idealne

Przez lata wielu Polaków rezygnowało z podróży na Mazury ze względu na słabą jakość połączeń drogowych w to piękne miejsce. To się jednak zmieniło, ponieważ w ostatnim czasie powstało wiele kilometrów dróg szybkiego ruchu, autostrad oraz dróg krajowych, dzięki którym dotarcie do Krainy Tysiąca Jezior nie jest już tak wielkim wyzwaniem. Wystarczy wsiąść w samochód i ruszyć w drogę.

Warto jednak przy tym wybrać odpowiedni samochód. Do tego zadania najlepiej sprawdzi się Seat Leon czyli jeden z flagowych modeli hiszpańskiego producenta. Auto jest doskonale znane wszystkim fanom motoryzacji na świecie, ponieważ najnowsze modele są już kolejną generacją Leona. Pojazd od samego początku zachwycał swoim sportowym designem, który łączył się z technologicznym zaawansowanie. Nie inaczej jest w najnowszym modelu!

Mazury – lot paralotnią czy nowym Seatem Leonem

Każdy, kto chociaż raz był na Mazurach zgodzi się ze stwierdzeniem, że nie można tam przesiadywać w jednym miejscu. Za dużo jest do zobaczenia, za dużo jest do doświadczenia. Nic więc dziwnego, że turyści chętnie wybierają różne sposobności, by zobaczyć większy fragment Mazur. Część z nich decyduje się na pokonanie tej krainy nowym Seatem Leonem, a inni wybierają lot paralotnią.

Podniebna podróż pozwoli zobaczyć to, czego nie można ujrzeć z wysokości drogi. Ogromna ilość zbiorników wodnych, które otoczone są zielonymi lasami i łąkami oraz pojedyncze miasteczka – tak prezentuje się krajobraz Mazur widzianych z góry. Bez wątpienia warto również spojrzeć z tej perspektywy, by przekonać się jak piękną częścią naszego kraju jest Kraina Tysiąca Jezior – miejsce ciągle nieodkryte przez wielu Polaków.