seat ibiza

Piękne drogi w Karkonoszach. A wśród nich tunel skalny w Piechowicach. Zobacz go podróżując SEATem Leonem

Wyprawy

Piękne widoki, zachwycające trasy, podróż przez góry i las – tak potrafią wyglądać drogi w Karkonoszach. Dla miłośników natury świetnym rozwiązaniem będzie przejażdżka przez tunel skalny w Piechowicach.

To wyjątkowe miejsce w skali Polski. A nowy SEAT Leon bez problemu nas tam dowiezie.

Karkonosze zachwycają. Z nowym SEATem Leonem podróż po nich będzie jeszcze przyjemniejsza

Chociaż Karkonosze od lat uchodzą za miejsce niezwykłe, wciąż jest ono nieodkryte przez wiele osób. Docierają tam głównie zapaleni miłośnicy gór i osoby, które uwielbiają kontakt z naturą. Tymczasem Karkonosze oferują wiele atrakcji, które zachwycą każdego. Jedną z nich jest wyjątkowy tunel skalny między miejscowościami Piechowice i Michałowice. Powstał on specjalnie po to, żeby mogła tamtędy przebiegać droga. Co więcej, tunel skalny w Piechowicach ma już prawie sto lat, gdyż został wybudowany w latach dwudziestych XX wieku. Mimo że ma zaledwie kilkanaście metrów długości, zdecydowanie warto go zobaczyć. A bez problemu dowiezie nas tam SEAT Leon.

W Karkonosze z SEATem Leonem – to będzie świetna decyzja

Wybierając się w podróż do tunelu w Piechowicach, pamiętajmy o tym, że ma on zaledwie trzy metry wysokości, dlatego też nie każdy samochód będzie w stanie przez niego przejechać. Jednak nowy SEAT Leon nie będzie miał z tym żadnego kłopotu. To auto, które z łatwością poradzi sobie na krętych i wąskich drogach, których w Karkonoszach nie brakuje.

SEAT Leon – dzięki niemu podróż będzie komfortowa

SEAT Leon to samochód, który przede wszystkim zapewni nam bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Zaawansowane systemy bezpieczeństwo zagwarantują nam spokój ducha podczas podróży, dzięki czemu będziemy mogli w pełni cieszyć się jazdą. Z kolei nowinki technologiczne, takie jak system kamery cofania czy możliwość bezprzewodowego ładowania telefonu znacząco ułatwią nam podróż i sprawią, że zarówno kierowcy, jak i pasażerom, droga minie bardzo szybko.