seat ateca

Niezwykłe przeżycia i fantastyczne widoki! To gwarantuje Karkonoska Ścieżka w Koronach Drzew. Zabierze Cię tam SEAT Ateca

Wyprawy

Marzysz o tym, żeby móc dotknąć korony drzew, spoglądać na las z góry i zachwycać się fantastyczną panoramą pobliskich gór? To wszystko oferuje Karkonoska Ścieżka w Koronach Drzew.

Natomiast nowy SEAT Ateca będzie idealnym pojazdem, dzięki któremu tam dotrzesz.

W wyjątkową podróż z SEATem Ateca

Ponad 1300 metrów niezwykłej ścieżki między koronami drzew, wysoka na 45 metrów wieża widokowa, z której można obejrzeć zachwycającą panoramę okolicy i wieloletnie drzewa na wyciągnięcie ręki. Tak właśnie przedstawia się Karkonoska Ścieżka w Koronach Drzew, do której możemy dojechać wykorzystując SEAT Ateca. Ścieżka położona jest w Karkonoskim Parku Narodowym w miejscowości Jańskie Łaźnie. Naturę mamy tam dosłownie na wyciągnięcie ręki. Ścieżka otwarta jest przez prawie cały rok, a po drodze do niej można zahaczyć o kilka innych wartych odwiedzenia miejsc.

Fantastyczne widoki w połączeniu z niezwykły autem. To gwarantuje SEAT Ateca

Tak, jak zachwycająco prezentuje się panorama z Karkonoskiej Ścieżki w Koronach Drzew, tak samo fantastycznie wygląda również nowy SEAT Ateca. Zaprojektowany z myślą o najnowszych trendach, może uchodzić za symbol prawdziwego stylu. Każdy jego szczegół, począwszy od designu aż po rozwiązania technologiczne, został dopracowany do perfekcji. To wszystko ma zapewnić nam komfort jazdy w połączeniu z bezpieczeństwem.

Nie tylko design. Nowy SEAT Ateca to także bezpieczeństwo

SEAT Ateca to samochód, który zachwyca nie tylko ze względu na swój design, ale także i zastosowane rozwiązania technologiczne, które dbają o nasze bezpieczeństwo podczas podróży. Napęd na cztery koła pozwoli nam jechać płynnie i spokojnie w każdych warunkach, a systemy asystenta pasa ruchu, świateł drogowych lub funkcja rozpoznawania znaków drogowych zadbają byśmy jechali zgodnie z przepisami i nic nam się nie stało. Z kolei wirtualny kokpit zapewni nam wszystkie najważniejsze informacji na ekranie tuż przed nami.