Czy warto serwisować samochód w ASO

Informacje Samochody

Wśród kierowców panuje przekonanie, że autoryzowany serwis odwiedza się tylko w okresie gwarancji (o ile jest taki wymóg). Później, to po prostu zbyt droga wizyta. To jednak nie jest do końca prawda. Autoryzowany Serwis Seat przekonuje, dlaczego warto robić to przez cały czas.

Autoryzowany Serwis Seat – za co tu więcej płacimy

Przede wszystkim warto pamiętać, że nawet po upływie gwarancji możemy i powinniśmy korzystać z serwisu. Wymiana oleju, czy klocków hamulcowych teoretycznie nie jest zbyt skomplikowana, ale gdy będziemy robić to w autoryzowanym serwisie, to mamy pewność, że użyte części i materiały będą takiej samej jakości, jaką otrzymalibyśmy w nowym aucie. A nie jest tajemnicą, że diabeł tkwi w szczegółach i czasem jakiś drobiazg może zaważyć na pracy całego samochodu. Po drugie nasze auto zyska na wartości. Mając do wyboru dwa używane auta, chętniej kupisz ten z regularnie uzupełnianą książką serwisową, prawda?

Gdzie naprawić samochód po kolizji

Korzystanie z autoryzowanego serwisu zalecamy również przy naprawach, szczególnie wynikających z uszkodzenia auta podczas kolizji, a nawet poważniejszych wypadków.
Głównie dlatego, że tylko tam dostajemy gwarancję dokładnego sprawdzenia całego samochodu i wymianę uszkodzonych części na oryginalne.

Dla naszych klientów oprócz tego, że na naprawę nie czekają tygodniami, ważne jest też to, że:

  • nie muszą samodzielnie kupować części samochodowych, ani czekać na ich dostawę – serwisie mam dostęp do oryginalnych niemal od ręki
  • oryginalne części zamontowane w ASO Seat to aż dwuletnia gwarancja – tego nie daje żaden zewnętrzny warsztat
  • personel jest szkolony przez Seata, więc jakość naprawy jest porównywalna z montażem nowego auta – bez półśrodków i zamienników.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy zaoszczędzić parę złotych i wstawić samochód do przypadkowego warsztatu, czy jednak dołożyć i zyskać w zamian pewność, że twój Seat wyjedzie z niego zupełnie sprawny i z gwarancją na części, pomyśl o przyszłości i bezpieczeństwie. Cena to nie wszystko – liczy się wartość.