SEAT – mistrz multimedialności

Wyposażenie aut

Lubisz słuchać muzyki podczas jazdy? SEAT dobrze wie, że komfort podróży zapewniają nie tylko poczucie bezpieczeństwa i wygoda prowadzenia samochodu, ale również nastrój, jaki panuje w kokpicie. A na ten niebagatelny wypływ mają dźwięki, które słychać wewnątrz auta.

Niejedne naukowe badania dowiodły tego, jak bardzo pozytywny wpływ ma na człowieka słuchanie muzyki. Pozwala ono obniżyć poziom stresu i wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie – niezależnie od miejsca i warunków, w których rozkoszujemy się dźwiękami. Zasada ta dotyczy także i kierowców oraz pasażerów. Muzyka słuchana w aucie obniża stres i uprzyjemnia jazdę – takiemu twierdzeniu na prawdę trudno byłoby zaprzeczyć! Specjaliści marki SEAT doskonale o tym wiedzą. Cały swój kunszt i wiedzę w zakresie sztuki serwowania dźwięku lokują w nowych samochodach marki SEAT.

Auto może dobrze brzmieć – i chodzi tu nie tylko o silnik

Dźwięk silnika określa charakter wozu! Po brzmieniu auta można po rozpoznać markę samochodu. A jeśli dźwięk ten jest nieprzyjemny, można go dziś dowolnie zmieniać za pomocą ogólnie dostępnych aplikacji. Ale brzmienie silnika to nie jedyne dźwięki, które słyszalne są w kokpicie. Oprócz nich liczy się także brzmienie radia i muzyki. Bo któż z nas nie słucha muzyki w samochodzie?

SEAT Ibiza. Najlepsza muzyka na wyciągniecie ręki

Technologia pełni różne funkcje… Jedną z nich jest uprzyjemnianie życia. Lubisz posłuchać muzyki w aucie podczas długiej podróży? Cenisz sobie dobre jakościowo brzmienie? Marka SEAT kładzie wyjątkowo silny nacisk na to, by kierowca i pasażerowie mogli odbywać podróże samochodem w jak najbardziej sprzyjającej przestrzeni dźwiękowej.

SEAT Ibiza – multimedialne arcydzieło 

SEAT Ibiza to prawdziwy multimedialny majstersztyk. Mistrz w serwowaniu najsoczyściej brzmiących dźwięków, maestro zarówno muzycznych niuansów, jak i soczystych bitów.

SEAT Ibiza zdradza swoje tajemnice

SEAT Ibiza wyposażony jest w zestaw multimedialny, którego centrum stanowi 8-calowy ekran dotykowy, pozwala kontrolować całość systemu. Żywe kolory, elegancka, a zarazem pełna energii stylistyka zachęcają do korzystania z tego nowoczesnego centrum dowodzenia. Multimedia pieszczą wszystkie zmysły, ale zdecydowanie najbardziej cieszą uszy. Dlaczego? SEAT Ibiza wyposażony jest w system Car Audio BeatsAudio TM, który gra muzykę właściwie harmonizującą z nastrojem kierowcy, serwując dźwięk najwyższej jakości.Twoja podróż dzięki muzyce zyskuje tym samym nowy wymiar. Nastaw uszy i ciesz się mocnymi wrażeniami i wyśmienitą zabawą!