Komfortowe auto na zimę

Wyposażenie aut

Seat to samochód idealny na każdą porę roku. Nawet podczas najbardziej srogich mrozów można poczuć się w nim komfortowo i ruszyć na podbój świata. Wystarczy odwiedzić salon seata.

Konfigurator czy salon seata?

O dostępnych możliwościach, jakie oferuje seat można dowiedzieć się zarówno poprzez stronę seat salon, na której jest dostępny konfigurator, jak i w samym salonie seata.

Konfigurator umożliwia wybór modelu oraz rozmaitych opcji dostępnych dla danego auta. Dzięki niemu można skonfigurować samochód idealny, wręcz „skrojony na miarę” oraz poznać jego cenę. Możliwości jest tak wiele, że niekiedy trudno się zdecydować. Co wówczas zrobić?

Najlepiej odwiedzić najbliższy salon seat. W tym miejscu uzyska się szczegółowe informacje na temat dostępnych opcji. Specjaliści doradzą i pomogą wybrać te, które są niezbędne. Ponadto wizyta umożliwi nawet przymierzenie się do tego wymarzonego samochodu.

Seat – król zimowych szos

Seat nie obawia się zimnych poranków, mroźnych dni i oblodzonych dróg. Potencjalnych kierowców zachęca dostępnymi opcjami, które sprawią, że jazda nawet podczas najbardziej srogich mrozów stanie się czystą przyjemnością.

Modele seata dowodzą, że samochody mogą być przyjazne nawet o tej porze roku i  wręcz zachęcać do tego, by wygodnie zasiąść za kierownicą i ruszyć w podróż.

Udogodnienia? Dla seata to standard!

Seat robi wszystko, by kierowcy czuli się wspaniale w każdych warunkach. Ten samochód jak żaden inny potrafi rozgrzać serce i wyzwolić w człowieku pasję podróżnika. To nie tylko hiszpański rodowód, ale też udogodnienia, które skłaniają do opuszczenia ciepłego domu i wyruszenia w drogę.

Seat oferuje podgrzewane siedzenia, które rozgrzeją w najzimniejsze dni, bezkluczykowe uruchamianie, podgrzewane lusterka boczne, dysze spryskiwaczy i reflektorów. Do tego napęd na 4 koła oraz wspaniałe oświetlenie LED, które sprawi, że nawet w najkrótsze dni droga będzie jasna i łatwa.

Wątpliwości? W salonie seata rozwieją wszystkie!

Nawet, jeżeli macie wątpliwości, co do oferty, jaką sprawdziliście w konfiguratorze, wystarczy zapytać. Każdy salon seata ma fachowców, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, jaki model będzie tym idealnym!