Najbardziej ekonomiczny samochód do miasta

Modele Seata

Jaki samochód najlepiej sprawdzi się w miejskiej dżungli?

 

Wybierzmy samochód, który nie będzie dużo palił, a jednocześnie nie będzie emitował do atmosfery szkodliwych pyłów. Diesel, gaz, benzyna, a może hybryda? W dobie walki ze smogiem, wybór samochodu ma ogromne znaczenie na całego lokalnego społeczeństwa. Zdaniem ekspertów najbardziej ekologicznym jest połączenie hybrydy z gazem. W zależności od twoich potrzeb wybierz samochód kompaktowy, mniejszy lub bardziej przestronny. Jeśli masz rodzinę, a samochód jest częścią waszego codziennego życia zastanów się nad miejskim SUV-em. 

 

Miejskie SUV-y dla całej rodziny!

 

Kierowcy pokochali SUV- y za wszechstronność i pojemność. Dealerzy samochodów są zgodni co do jednego –  aż co trzeci samochód, który opuszcza salony na terenie Europy to SUV. Europa przez lata była przyzwyczajona do sprzedaży samochodów kompaktowych. Jednak pojawienie się SUV – ów na rynku odwróciło tendencje i upodobania kierowców. SUV-y oferują nam poczucie bezpieczeństwa dzięki możliwości podwyższonych fotelów. Więcej i lepiej widzimy na drodze, w szczególności w mieście. Poczucie bezpieczeństwa wzrasta dzięki jego masywnej budowie. Samochód bez problemu pomieści kilkuosobowe rodziny, posiada pojemny bagażnik. 

Pasujący model seata Ibiza do miasta

 

Wspaniale pasujący model seata Ibiza do miejskich tras został doceniony za wysokie standardy zarówno wewnątrz auta jak i na zewnątrz. Wśród automaniaków krąży powiedzenie, że Seat  Ibiza to wolność wyboru, życia i podróżowania. Ibiza zapewnia miejską podróż bez obaw! Dzięki której możesz cieszyć się najnowocześniejszymi funkcjami bezpieczeństwa. Sportowe wykończenie FR to 18- calowe aluminiowe felgi, panoramiczny dach i podwójny wydech. A czarna aranżacja wnętrza dodaje Ibizie dynamiki i klasy. Decydują się na seata Ibiza możesz wykupić ubezpieczenie oraz serwis, który jest pomocny podczas nieoczekiwanych kolizji i problemów na drodze. Poznaj korzyści serwisu seat na stronie internetowej.