Multimedia w Seacie

Wyposażenie aut

Seat łączy systemy nawigacji, dźwięku i informacyjno-rozrywkowe. W zależności od modelu auta mają one różne funkcje. Dzięki temu możesz mieć w podróży stały dostęp do otaczającego Cię świata.

Przegląd multimediów w Seacie

Komfort w samochodzie oznacza, że przestrzeń wokół pasażera jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. Świadczy o tym obecność portów USB, oświetlenia, systemu nawigacji i wiele, wiele innych funkcji. Przy wszystkich z nich długie podróże nie mogą być nudne.

Opcje multimediów we współczesnych samochodach Seata są dostępne w kilku wersjach:

  • Media System Colour,
  • Media System Plus,
  • Navi System,
  • Navi System Plus.

Producent zadbał w nich o wiele szczegółów, które pomagają zrelaksować się i cieszyć nawet najdłuższą trasą.

Ciekawe multimedia w Seat – na przykładzie Tarraco

Dlaczego wybraliśmy właśnie Tarraco? To pojazd premium. Pasuje do wszystkich współczesnych stylów życia. Jeśli chodzi o funkcjonalność i formę, przewyższa on wszystkie wyzwania, jakie zwykle stawiane dla dużych Suv-ów.

Żaden nowoczesny pojazd nie jest kompletny bez zaawansowanego systemu “infotainment”. Chociaż często jest on uciążliwy. Zagraca deskę rozdzielczą i zajmuje cenną przestrzeń. Seat rozwiązał ten problem. Dzięki sprytnej konstrukcji i rozmieszczeniu systemu audio-nawigacyjnego, a także cyfrowego kokpitu. Centralny ośmiocalowy wyświetlacz informacyjno-rozrywkowy nie jest zintegrowany z deską rozdzielczą. Umożliwia to odczytywanie informacji. Co jest znacznie prostsze i bezpieczniejsze.

Multimedia w Seacie — Twój telefon w podróży

Dzięki systemowi, który integruje telefon z samochodem, masz na bieżąco dostęp do połączeń, wiadomości, mediów społecznościowych, czy też aplikacji Seat Drive. Oznacza to, że możesz pracować lub surfować w sieci, gdziekolwiek jesteś. Oczywiście w pełni bezpiecznie.

Jednym z osiągnięć technologii w dziedzinie łączności jest Full Link. To system informacyjno-rozrywkowy całkowicie zintegrowany z Twoim autem. Oferuje on szereg możliwości połączenia ze smartfonem. Full Link jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi dostępnymi smartfonami na rynku.