Jak odpowiednio pielęgnować skórzaną tapicerkę?

Samochody Wyposażenie aut

Skórzane siedzenia są wisienką na torcie luksusowych samochodów. Jednak bez odpowiedniej pielęgnacji mogą Ci szybko zbrzydnąć. Naturalna skóra ulega blaknięciu i pękaniu pod wpływem ciepła i promieni UV. Dlatego zobacz, jak możesz o nią zadbać.

Intensywne czyszczenie skórzanej tapicerki

Zacznij od odkurzania brudu i wszelkich zanieczyszczeń. Pamiętaj, by regularnie odkurzać wnętrze seata. Teraz spryskaj siedzenia ulubionym środkiem do czyszczenia skóry. Użyj miękkiej szczoteczki z włosiem, by delikatnie wyczyścić wszystkie problematyczne obszary.

Następnie wytrzyj tapicerkę do sucha. Użyj czystego, suchego ręcznika z mikrofibry. Wtedy łatwo i szybko zetrzesz nadmiar wilgoci. Poczekaj 1-24 godziny na wyschnięcie siedzeń w zależności od warunków atmosferycznych.

Pielęgnacja skórzanych siedzeń

Obficie i równomiernie nałóż preferowaną odżywkę do skóry. Utrzymuje wilgotność na odpowiednim poziomie. Zapobiega pękaniu skóry, a jednocześnie zapewnia ochronę przed promieniami UV. Dzięki temu nie musisz się martwić, że kolor wyblaknie. Teraz poczekaj 4-6 godziny, aż fotele pochłoną odżywkę.
Czystym, suchym ręcznikiem z mikrofibry zetrzyj nadmiar odżywki. Później wytrzyj dokładnie tapicerkę do sucha. Jeśli chcesz, by tapicerka w seacie wyglądała jak nowa, wykonaj wspomniane wcześniej czynności co 3-6 miesięcy.

Jakie udogodnienia oferuje Seat Leon?

Nowy, pięciodrzwiowy SEAT LEON to praktyczny, stylowy hatchback. Wyróżnia się efektownym, nowoczesnym designem i zaawansowaną technologią. Jest niezwykle wygodny. Gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę.

Teraz jest dostępny z wieloma konfigurowalnymi funkcjami. Dzięki temu możesz dostosować Seata Leona do swoich potrzeb i oczekiwań. Siedzenia są niezwykle wygodne. Dlatego zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogą wspaniale się zrelaksować w czasie podróży. Niezależnie od tego, czy wybierzesz fotele z tkaniny, czy skóry, możesz się cieszyć komfortową jazdą. Przestronny SEAT LEON zapewnia każdemu pasażerowi więcej niż wystarczająco miejsca, by rozsiąść się wygodnie. Całkowita pojemność bagażnika wynosi 380 litrów.