Multimedia w samochodzie

Akcesoria porady Samochody Seat Seat Ateca Seat Leon

Chcesz czerpać jak najwięcej przyjemności z prowadzenia auta? Zadbaj o to, aby było ono wyposażone w naprawdę bogaty sposób. Szeroki wachlarz multimediów, które znajdziesz w ofercie Seata, sprawia, że podróżowanie samochodem to prawdziwa radość oraz komfort. Wybierz swoje ulubione funkcje i wyrusz w trasę z nowym Seatem jeszcze dziś.

Innowacyjna ładowarka indukcyjna

Czy umiesz sobie wyobrazić swoje życie bez telefonu komórkowego? W dobie dzisiejszych czasów to niemalże konieczny gadżet, dzięki któremu możemy normalnie funkcjonować, pozostajemy w kontakcie z bliskimi, uwieczniamy każdą możliwą chwilę czy nie gubimy się w drodze. Szczególnie ta ostania funkcja jest bardzo istotna dla kierowców. Korzystanie z map, wskazówek bywa konieczne, aby odnaleźć się w nowym miejscu. Jednak podczas drogi używamy telefonu również dla przyjemności – np. słuchając podcastów czy muzyki, jaka wprawia w dobry nastrój. Jednak żywotność baterii jest ograniczona. Aby posłużyła nam ona jak najdłużej, nowe modele Seata – Leon i Ibiza są wyposażone w indukcyjny system ładowania komórki bez użycia kabla. Wystarczy odłożyć telefon do specjalnego schowka, a nigdy nie będziemy zaskoczeni pustą baterią.

Kamera cofania i czujniki parkowania

Twoją bolączką jest parkowanie lub cofanie? Decydując się na nowego Seata Ibiza czy Seata Leon, ten problem już nie będzie Cię dotyczyć. Wszystko za sprawą nowoczesnych technologii – systemu czujników parkowania oraz kamery cofania, jakie sprawią, że nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych.

Nowoczesna wbudowana nawigacja

Bez dwóch zdań podróżowanie z wbudowaną nawigacją jest niezwykle przyjemne oraz komfortowe. Pomoże nam ona zawsze trafić w miejsce, do którego chcemy się udać, wybierając najprostszą i najszybszą drogę. Dzięki nawigacji nigdy nie zgubimy się zarówno w trasie, jak i w środku miasta. To szczególnie cenny gadżet dla młodych kierowców, którzy dopiero poznają okolicę z nowej perspektywy. Dodatkowo wbudowana nawigacja od Seata prezentuje się niezwykle luksusowo oraz elegancko.