Leasing dla firm – Seat ma dobre oferty

porady

Leasing łączy elementy kredytu i dzierżawy. Biorąc auta w leasing, korzystamy z niego na warunkach określonych w umowie. Przedmiot leasingu w czasie trwania umowy nie staje się naszą własnością — jest jedynie udostępniony na określony czas. Po zakończeniu umowy możemy jednak wykupić leasingowane auto.

Leasing to dobre rozwiązanie zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy rozpoczynają działalność. Dzięki temu można ograniczyć wydatki. Na początek warto poznać różnicę między leasingiem operacyjnym i finansowym. Leasing operacyjny działa na zasadach podobnych do dzierżawy lub najmu. Przy tej formie samochód pozostaje częścią majątku leasingodawcy i to on może z tego tytułu dokonywać odpisów amortyzacyjnych, stanowiących koszty uzyskania przychodu, w które wlicza się wpłatę początkową oraz comiesięczne wpłaty. W przypadku leasingu finansowego przedmiot umowy zostaje przypisany do majątku leasingobiorcy, który odpisy amortyzacyjne i odsetki od rat leasingowych może zaliczać do swoich kosztów.

Na to zwróć uwagę

Szukając leasingu warto odwiedzić autoryzowany salon, Na co zwrócić uwagę przed zawarciem umowy leasingowej? Przede wszystkim należy dokładnie ją przeczytać, zwracając szczególną uwagę na wysokość opłat leasingowych i możliwość zmiany ich stawki, sposób rozliczenia szkody całkowitej samochodu, możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy, dodatkowe koszty, na przykład kary umowne, ograniczenia korzystania z samochodu, zakres dodatkowego pakietu usług, wysokość ubezpieczeń i opłat serwisowych. Autoryzowany dealer to zwykle najlepsze warunki.

Seat – oferta na miarę potrzeb

Każdy autoryzowany salon Seat to dobre miejsce, jeśli szukasz elastycznego sposobu finansowania samochodów dla firmy. Warto rozważyć ofertę Moc Niskich Kosztów. Aby z niej skorzystać, nie potrzeba wpłaty początkowej. Całkowitą kwotę można rozłożyć na wygodne raty nawet na okres do 60 miesięcy.  Dodatkowo, suma wszystkich opłat jest wyjątkowo niska i wynosi 103,99 procent. Opłata wstępna już od 0 proc., okres leasingu od 24 do 60 miesięcy

Autoryzowany dealer Seat zaproponuje też opcję leasingową skrojoną na potrzeby Twojej firmy. Korzystając z oferty Moc Niskich Rat, dopasujesz okres leasingu oraz wysokość opłaty wstępnej i odbierzesz decyzję leasingową w 90 minut. Po zakończeniu umowy, możesz wykupić auto lub zamienić je na nowy model. Ponadto, zyskujesz pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na pierwszy rok w promocyjnej cenie. Opłata wstępna już od 0 proc. Okres leasingowania – 3 albo 4 lata. W ofercie dwie możliwości zakończenia umowy: zwrot lub wykup pojazdu oraz pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na rok w promocyjnej cenie.