Seat Ateca z czujnikami zmierzchu

Bezpieczeństwo porady Samochody

Hiszpańska marka samochodów Seat wie, co dobre, dlatego inwestuje w nowe technologie w swoich samochodach. Wie, że dzięki nim, zarówno kierowcy, jak i pasażerowie, nie tylko często są bezpieczniejsi, ale też ich jazda przebiega w bardziej komfortowych warunkach. Jednym z nowocześniejszych modeli jest Seat Ateca, który został wyposażony w wiele udogodnień dla kierowców, między innymi w czujniki zmierzchu.

Twój Seat Ateca z komfortowymi funkcjami

Nowy Seat Ateca nie tylko posiada takie funkcje, jak aktywny tempomat, dzięki któremu nie musisz się martwić o przekroczenie prędkości, ale także czujniki zmierzchu. Jest to element automatycznego włączania i wyłączania świateł mijania w samochodzie. Czujniki mierzą natężenie światła słonecznego, a gdy osiągną jego minimalną wartość progową, wysyłają sygnał do centralnej jednostki, by zapaliła światło. Jest to bardzo wygodne, gdyż sprawia, że kierowca nie musi przejmować się włączaniem świateł podczas jazdy.

Seat Ateca taki, jakiego potrzebujesz

Dzięki szerokim możliwościom konfiguracji i personalizacji, możesz dobrać do swojego Seata takie systemy i akcesoria, jakich potrzebujesz. W salonach Seata pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie pomogą wybrać Ci funkcje, odpowiadające Twoim potrzebom. Kierowcy bardzo często dobierają do swoich aut czujniki zmierzchu, gdyż wiedzą, jak przydatny potrafi być ten system podczas drogi.

Seat Ateca – wysoka jakość samochodu miejskiego

Seat Ateca to wspaniały SUV z napędem na cztery koła, który świetnie odnajduje się zarówno w warunkach miejskich, jak i poza nimi. Dzięki zestawowi przydatnych funkcji, które możesz dowolnie dobierać, Twój samochód może być dokładnie taki, jak chcesz. Czujniki zmierzchu to z pewnością jeden z systemów godnych zainteresowania, gdyż zdecydowanie ułatwia poruszanie się na drodze. Czasami nawet takie małe udogodnienia robią różnice w komforcie i bezpieczeństwie jazdy, dlatego warto przekonać się o tym na własnej skórze.