Leasing dla firm — co warto wiedzieć?

Leasing

Firmy coraz częściej odkrywają przystępność cenową i swobodę związaną z leasingiem samochodów. Dowiedz się, dlaczego nigdy nie było łatwiej wyjechać z salonu najnowszym samochodem. Wyjaśniamy również, dlaczego warto wziąć w leasing auto w autoryzowanym salonie Seata.

Co warto wiedzieć o leasingu dla firm?

Ta forma finansowania zyskuje w Polsce na popularności. Przede wszystkim dlatego, że miesięczne płatności są niskie. Posiadanie nowego auta na zasadzie leasingu jest znacznie prostsze niż jego zakup. Dzięki leasingowi firma otrzymuje zupełnie nowy model. Wyrafinowany wygląd, funkcje bezpieczeństwa, technologia i niskich koszty eksploatacji – to wszystko mogą zaoferować tylko nowe samochody. Jeśli chodzi o konserwację, pierwsze trzy lata użytkowania pojazdu są zwykle niezawodne. A rachunki za naprawy są naprawdę niewielkie. Niektóre umowy leasingowe zawierają ubezpieczenie od awarii i serwis. Choć może to być opcja oferowana jako dodatkowy pakiet.

Leasing samochodowy często ma bardzo uzasadniony sens dla firm pod względem finansowym. Opłaty leasingowe są traktowane jako koszt, którego większość można zwykle odjąć od zysku firmy.

Dlaczego warto wziąć leasing w autoryzowanym salonie Seat?

Seat cieszy się dużą popularnością. Samochody od tego producenta są bardzo powszechnym widokiem na polskich drogach. Popularne są wśród rodzin, młodych kierowców, ale także i firm. Nowa gama samochodów Seat stanowi obecnie doskonały stosunek jakości do ceny. Auta te oferują wiele funkcji technologicznych. Zapewniają tym samym bezpieczeństwo, wygodę i oszczędność paliwa. To wszystko sprawia, że samochody tego producenta są coraz bardziej pożądane dla firm.

Leasing w autoryzowanym salonie Seata oznacza, że dostaniesz dobrą jakość za uczciwe pieniądze. Samochody te są doskonałe do użytku biznesowego wraz z potencjałem samochodów służbowych. Są ekonomiczne, niezawodne i eleganckie.

Dostępne modele w autoryzowanych salonach Seat:

  • Leon,
  • Arona,
  • Ateca,
  • Ibiza,
  • Alhambra.