Autoryzowany salon Seata poleca leasing konsumencki

Leasing

Leasing – pojęcie nieobce wszystkim prowadzącym działalność gospodarczą. Od pewnego czasu autoryzowany dealer Seat oferuje go nie tylko mającym swój własny biznes. Leasing konsumencki bo o nim mowa oferowany przez autoryzowane salony Seat to bardzo popularna ostatnio forma finansowania. Skąd tak duże wzięcie tej właśnie formy finansowania?

Prosty leasing od autoryzowanego dealera

Tajemnica leży w szerokiej dostępności oferowanego przez autoryzowanych dealerów Seata leasingu konsumenckiego. Pozwala ona na sfinansowanie zakupu nowego auta z autoryzowanego salonu przy ograniczeniu i uproszczeniu procedur, tak uciążliwych w przypadku kredytów bankowych. Oferta z jaką spotkamy się u autoryzowanego dealera Seata powinna zadowolić każdego. Dlaczego? Ponieważ łączy ona elementy kredytu oraz dzierżawy.

Autoryzowany salon Seata opuścisz nowym autem bez wydawania oszczędności

Dzięki kredytowi konsumenckiemu będziemy mogli wyjechać z autoryzowanego salonu nowym Seatem, nie angażując ani złotówki z własnych oszczędności. Wystarczy tylko, że u wybranego autoryzowanego dealera wypełnimy wniosek. Nie powinno zając nam to więcej niż pięć minut. Wystarczy mieć ze sobą jedynie dokument tożsamości. Już po półtorej godziny od złożenia wniosku otrzymamy decyzję VW Banku, który obsługuje autoryzowane salony Seat.

Auto za jeden podpis

Jeśli decyzja będzie pozytywna, wystarczy już tylko wnieść opłatę wstępną. Jej wysokość zależna będzie od wybranej przez nas opcji. Podpisanie umowy leasingowej nastąpi także w autoryzowanym salonie Seat. Wszystkimi formalnościami w imieniu klienta zajmuje się zawsze doradca VW Banku.

Autoryzowany dealer ubezpieczy i zarejestruje samochód

Również i pracownik autoryzowanego dealera Seat zajmie się ubezpieczeniem auta a także jego rejestracją. Jeśli pojazd dostępny jest na miejscu, już po kilku godzinach od złożenia wniosku będziemy mogli wyjechać nowym Seatem z autoryzowanego salonu. Czy warto? Oczywiście, że warto!